Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

tubiiiş
incisuuu
canliz
elif
cersu
kenyaa

kıslar ne şeker bunlar yaa.bayıldım.

Son düzenleme:
bunlarida kizima hafta sonu almistim..
bitanede astronot tulumu alsam kisi cikartiriz herhalde

bundan bendede var bir örnek giyicez minnosumlazemuszemus

bunuda babasi aldi

bunuda cok begendik yazlik ama olsun seneye yazin tam olur

kıslar ben fikir almak istiyorum sizden.şu iki yatak odasından birini almak istiyorum.ama hangisini.birincisi çok şeker görünce bayıldım.ama ikinciside sade ve uzun zaman kullanılır gibi geldi bana.ikisininde ayak ucu boyu uzayınca çıkıp uzun yatak oluyo.kızımdada öyle almıştım.7yaşına kadarda yattı.sonra değiştirip bazalı aldık yatağını.sizce hangisini alsak?

fundacigim bence ikinic resimdeki daha hos..ilki cok bebeksi insan bir süre sonra SIKIlir ama digerinde dekorasyonu degisirsin ayni oda sanki baskaymis gibi görünür..

canım ikiside süper.birincisi çok tatlı ikinciside uzun zaman kullanışlı.ben sadece büyüyen beşik aldım uzun zaman kullanabilelim diye.sen bilirsin tabi

fundacım kesinlikle 2. slderm çok kibar görünüyo
renk olarak da güsel
tekstilini istediğin renk yaparsın hem
daha kullanışlı gibi gözüküyo
bol çekmeceli hemide ohhh valla
şimdiden güle güle kullanın

ayy funda ıbende kararsız kaldım yaabırıncısı ınsanın içinacıyo amannnnn bebek bıraz cıvıl cıvıl olsun hayatının dıger zamanlarında zaten sade olcak dıyom
bıde 2 de guzel sade onuda halısı perdesı aksesuarlarla renglendıre bılırsın ıkısınıde al turkbayragi

fundacım valla her ikiside çok gusel
1.si cok ama cok cıcı acaip tatlı
2. si ise sade ve şık.
sen sade bısey olsun dıyorsan 2. yı al
yok cici bici bişey olsun
cocuk buyunce yenısını alırım dersen 1. yi al

ay ilki acaip tatlı yaaaaaaaa ben olsam ilkini alırdım kesinliklen :lepi:

elifatihefu. cersu. ebisce. kenya. tugbarif. canliz. incisu hepinizin bebişlerinin cicileri hayırlı olsun
iyi günlerinde güle güle giyerler inşallah

funda ilk takım daha cicili eğer sıkılmam diyosan al gitsin
sade olsun ben oda dizaynı ile süslerim diyosan ikincide güsel ama sade

fundacim, tabiki son karar senin ama ben olsam ikinciyi alirim. uzun zaman kullanabilir. ilki bir kac sene hos ama sonra kullanissiz.

ama maddi olarak beni sarsmaz, sabanci gibi kadinim diyorsan ilkini al, sonra baska takim alirsin. opuyorumnanaktan

çok ciciler canlizimm güle güle giyin inşallah
hepsi cok güzel tugbişim güle güle giysin miniğin opuyorumnanaktan
efet nann tubiş maşallah annen pek bi marifetli iyi günlerde kullanırsınız inşallah
elifatihefu. cersu. ebisce. kenya. tugbarif. canliz. incisu hepinizin bebişlerinin cicileri hayırlı olsun
iyi günlerinde güle güle giyerler inşallah
sağol kuzumm kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…