Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

dsc016401.jpg
[/URL][/IMG]

canlizzzzzzzzzz çok tatlı gıı bu etek ay yirim ben onuuuu kenyaa gördün mü gı asyanın eteki yok diyodun bak eteğin paşası geldüüü heehhehe güle güle kullansun bebikooonnn

sağol dadlummm
inş. giydikleri günleride görelim :Saruboceq:

bu kapı süsümüz annem yapıyoo daha bitmemiş ama
dsc016401.jpg
[/URL][/IMG]
bu elbiseyi kanzdan almış 17.50tl
dsc016421.jpg
[/URL][/IMG]
bunu annem kanzdan almış 17.50tl
dsc016431.jpg
[/URL][/IMG]
bu şeker sepeti annem yapıyoo daha bitmemiş ama
dsc016461o.jpg
[/URL][/IMG]
bunu annem almış eminönünden 10tl
dsc016371b.jpg
[/URL][/IMG]
bu eteği weniceden aldım 3.50tl
dsc016411.jpg
[/URL][/IMG]
cicişlerimizi fiyatlarıylan beraber yazdım bi fikir olurr diyee opuyorumnanaktan

hepsi cok güzel tugbişim güle güle giysin miniğin opuyorumnanaktan

yaa ben yazlık aldıklarımı hep 9 aylık alıyomm ama millet ona bile küçük diyoo zaten anca ağustosta 9 aylık olcak
daha mı büyük alsam acabaa
siz nasıl alıyosunuz

Canlizzz çok tatlı aldığın güle güle giysin kenyamın kuzusu a.s.

Tuğbaa
canım yaa maşallahın var yeminle çok çok güzel hepsi sepetler hazır kapı süsleri yapılıyor kırkbinkez maşallahhhhhhhhh:nazar:Sağlıkla kullanmak nasip olsun inşl canım benim a.s.

yaa ben yazlık aldıklarımı hep 9 aylık alıyomm ama millet ona bile küçük diyoo zaten anca ağustosta 9 aylık olcak
siz nasıl alıyosunuz

ben yazlık bişi almadım elbise falan
yaza kadar bebegin gelişimi nasıl olur bilemeyiz
ama yaza en az 6 aylık olacaklar sen 9 aylık almakla iyi etmişsin canım

Canlizzz çok tatlı aldığın güle güle giysin kenyamın kuzusu a.s.

Tuğbaa
canım yaa maşallahın var yeminle çok çok güzel hepsi sepetler hazır kapı süsleri yapılıyor kırkbinkez maşallahhhhhhhhh:nazar:Sağlıkla kullanmak nasip olsun inşl canım benim a.s.

amin teyzesiii :Saruboceq:

siz nasıl alıyosunuz

valla hacı yazlık üzerine çalışan bi kartanesi var oğa sor istersennn :roflol:

kızz tubiiişş anan hem hevesli hemde marifetli hemide zevkli maşallahhhhhh teyzoşa bi alkış istiyorummmm alkisalkisalkis
çok şekerlerrr ayy geçen işyerinden sevk almaya giderkene weniceye baktım dışardan sankim yeni ürünler mi ne gelmişttiii ayyy kot bahçivan tarzı bişiler gördüm sanki eğer serap görmediysem hemen gidip bakmam lazımmm delikafadulden

kız annemi bi görsen deli danalar gibi kadıncağızz
bide dün orda resim çekiyomya dedim bunları internertte kızlara göstericem diyee
annem ay bunuda çek bunuda çekk kaydirigubbakcemile3 daha neler wardıda hepisini çekemedimm zemuszemus

kenyacım kendı ogluma bırseyler gördükçe senın kızada alır hepsını bı kargolarım begendıne sevındım lülülülülülü hepinizin begendıne cok sevındım güle güle giısin asya
kendımınkılerı ekleyemedım daha yadenıyorum bakalım yapabılırsem

kenyacım kendı ogluma bırseyler gördükçe senın kızada alır hepsını bı kargolarım begendıne sevındım lülülülülülü hepinizin begendıne cok sevındım güle güle giısin asya
kendımınkılerı ekleyemedım daha yadenıyorum bakalım yapabılırsem

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X