Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

ebisce,tugbarif cok güzellermis cok ciciler güzel günlerde giydirin ikinizde
kiz tugba kac numara sis kullandin sen onu örerken bende ördüm dün ama yün ignem yokmus dikemedim hevesim yarim kaldi:çok üzgünüm:...dikilmemis halide görünce eccük büyükmüs gibi geliyo acaba dikilince toparlaniyomu merak ettim

kizlar aldiklainiz cok güzel.. hayirli saaglikli güzel günlerde giydirin insallah kuzulariniza..

elifcim oda takiminin gercek fiyatini görünce cok sasirdim o kadar pahaliymis demekki öylemi? ama segmüllerde pahali zaten dimi? ablamin yanina gittigimde bakmistim ordaki mobilyalara..ben ebaydan 386€ ya aldim.. sansi günümdü sanrim.. ondan sonra benim aldigim fiyata alan olmadi zaten baya bi zaman takip ettim.. getirme dahil 386.. sende iyi almissin ama insallah kizlarimiz güzel günlerde kullanirlar.. ben görmeden aldigim icin kafam takiliyor acaba iyimi diye.. ama sen tahtasi iyi dedin cok rahatladim valla..bizimkiside eylül basi gelicek sanirim..

tubiş cok tatlı nan cicilerin
elbis senınkılerde harıka valla bayıldım güle güle gıysın bebişler hihoyyyt

ayy bebişiminde bir sürü kıyafeti eşyaları oldu ama foto bile çekemedim ben.albüme ekleyecem burayada eklerim bir kaç tane ..ama önce çekmem lazım..

ben segmüllerin sattigi mallardan ve hizmetinden cok memnunum canim evimin bütün esyalari mutfak dahil hep ordan aldik....ve en ufak sikayetimizde olmadi diyebilirim..oluncada hemen gelip yenisiyle degisiyolar...baska yerlerle karsilastirisan evet epey pahali satiyolar ama verdigin paranin karsiligini aliyosun
bu bebek odasida kullanim bakimindan iyi geldi bana.dolabin en sag gözünde tamamen raflar var 5 yada 6 taneydi sanirim..diger iki kapak birbirine dogur acilio..onunda üst kismi yine bütün bir raf alttada kiyafet askisi var..yan kisminda da iste cekmeceler....
yatak 70 e 140 olanlardan zaten standart..wickelkommede ninde arka kisminda gizli bir pampers koyma yeri var zaten resimlerde de görülüyo...

güzel günlerde misil misil uyusun kizlarimiz icinde...
hatta ben bu takimla insallah kardeslerinide büyütmeyi düsünüyorumkaydirigubbakcemile3

tuğba
mureda cicileriniz çok güzeller.iyi günlerde giysinler inşallah.
o patikten bende yapmıştım yiğenime ama unuttum nasıl yapıldığını.çok şeker olmuş

kizimin karpuz modelli patigi, bunu dün yapmistim ancak dikebildim

buda benim uydurmam olan carik modeli yapimi cok basit

bunlarida dün aldim bebek sekerlerinin süslemelerinde kullanicam

aanaa elif lkızzz ne güzel uydurma o öleee cnmm
güle güle giysin kızcen :Saruboceq:

ne guzel bunlar yaa senmı ördun kızz :lepi:

tesekkürler kizlar
karpuzu herkes ördü bende heves ettimzemuszemus
digerinide bugün yaptim tamamen uydurdugum bi örnek
begendinizmi gercektenkaydirigubbakcemile2

ben hemen listeye eklim yakuşuklu oğluşunu oyleyse datlum
benim kızımda karakız olacak esmer bomba olacak duyurulur kaydirigubbakcemile3
gelin kıza neler hazırlarun düşün artıkkk opuyorumnanaktan

ebişim güle gülegiysin oğlusun cicilerini
sağol datlummm hepimiz güle güle büyütürüz inşallah
ebiscem çok şirinler ya
hele siyah takımlarına bittim
oğluşu olanlar mutlaka almalı böle bişey
sağol kuzumm ama siyah diil lacivert o tkm örgü cnm hazır diil oğluşumun ciciannesi nergiz ördü
tubiş cok tatlı nan cicilerin
elbis senınkılerde harıka valla bayıldım güle güle gıysın bebişler hihoyyyt
sağol kuzucummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…