Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

BUDA ODAMIZ İKEADAN ALDIK SADE DURUYOR AMA BİDE ODAYI YAPINCA GÖRÜN

ŞİFONYER

EXTRA Bİ DOLAP

VE BEŞİKKKK ŞİMDİLİK BUKADARRRRRRRR

cnm bunu bende nasıp olur cocugum olursa dusunuyorum hem ucuz hem ye r kaplamıyo hem asagı ındırılebılıyo yumurcak dusmesın dıye:)))
v e cok guzel seyler almıssın cnm benımm ya boyle gordukce fena gaza gelıyorum bırakcam sporu dırek bebişşş:))
ıns aldıklarını hayırlısıyla cocugunda kullanıp eskit ıns amınn

BENDE COK BEĞENİYODUM BUNLARI BÖLE NOSTALJİK GELİO HOSUMA GİTTİ BIRAK SPORU BAJIMM DOĞUR BERABER BÜYÜTEK İYİ DİLEKLERİN İÇİN SAOL BİTANEMMM Şeniz

yok benım cocogumu sımdıden bastan cıkarma o efendı olucak :)))
ay burayı geyıge cevırcez tıpp sustumm:)

Nehircim cnm güle güle giysin,güle güle yatsıın :Saruboceq:
herşeyleri çok güzelmiş asrınımızın

merabalar:)
yazamadan duramadım:)
hayırlı olsun bebekleriniz,sağlıkla alın kucaklarınıza:))
ben tulumları giydiremedim çünkü bez değiştirmek güç oluodu malum devamlı değişio:)))
ayaklı patikleri de benim cadı gibi çoraplarını ite kaka çıkaranlar olursa çok rahatlıkla kullanırsınız ama çok almayın bi süre soona (büyüyünce):) ayaklardaki patikleri ite ite eşofmanı çıkarır:))
zaten hiçbişeyi çok almayın çünkü boyu kilosu hiç belli olmuo ,hem kucağınızda bebekle alışveriş daha keyifli..
ben de aralık annesi oldum ocak beklerken ..şu astronot tulum denilen şey mutlu etmişti beni..belki şimdi yaz olduğu için daha ucuzdur,aklınızda bulunsunopuyorumnanaktan

Nehircim cnm güle güle giysin,güle güle yatsıın :Saruboceq:
herşeyleri çok güzelmiş asrınımızın

nehircim, hepsi cok guzel. saglicakla, agiz tadiyla kullanmak nasip olur insallah.

saolun kızlarr daha güzelleri sizlerin olsun inşallahhhhopuyorumnanaktan

bu arada anacim, daha dogmadan bi gelin bulamadin ogluna. dogunca napican merak ediyorum.:roflol:

doğuncada evlendirmiycemmmmm bütün kızlar feda olsun oğlumaaadelikafadulden:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…