Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

nazlım çantan çok tatlı pembiş pembiş tam kızımıza göre güsel günlerde kullan tatlııım
cersu bıdığımızın cicişleri çok tatlı yaaa maş.güsel günlerde giysin inş.
meleğimmmm kokoş anne seni geceliğin sabahlığın pjamaların bi harika güsel günlerde giyersin inş.

cicilerin hepsi her zamanki gibi cok cici. iyi gunlerde kullanin insallah.opuyorumnanaktan

bende dun aksam esime kizdim, daha dogrusu kustum.benneyaptımki

banyoda icine sabun koydugum bir sepetim vardi, uzun zamandir kullanmiyordum. ben yapamamda, anneme soyliyim etrafina pembe saten veya tul falan gecsin, birazda susleyip bebek sekeri dagitmak icin kullanayim dedim.

ne gerek varmis, git al istedigini dedi. bende kustum, hevesimi hep yarim birakiyorsun dedim.

bu seferde, hayatim yorulma diye dedim, yoksa nasil istiyorsan oyle yap, ben sana yarin alim kumaslarini falan dedi. ama tabi daha once dedigine pisman oldu.:jeyyar:

canım valla hepsi süper
topiğin en şık sabahlığı sende herhalde
çok hoşuma gitti valla
ama pahalı bişeye benziy terlikleri de varmış süper canım
güsel günlerde giymeyi nasip etsin yüce rabbim
pijamalarında çok kibar ne güsel herkes herşeyini tamalamaya başladı
artık hepimize beklemek kalacakzemuszemus

annemmelekcim pijamalar çok güsel sabahlık bir başka güsel
güle güle giy canımcım opuyorumnanaktan

cersu
nazlı
annembirmelek canlarım herşeyi ne güzel böyle güle güle kulşlanın

bütün yeni ciciş ekleyenlere hayırlı olsun
cersucuğum miniğin ve senin cicişleriniz çok tatlı
nazlım çantan güzelmiş hayırlı olsun
annembirmelek hayırlı olsun çok güzelmiş gecelik ve pijamaların
hele o sabahlık çok şeker

annembir melek bende cok begendım gecelık takımlarınıı
cok ciciymişşşş

Çok tşkler kızlar ..En tatlısından öpüyoruz hepinizi a.s. a.s.

Cersucummm bayıldım örgülerinize sağlıkla giydirmek nasip olsun inşallah... :emir_bebek:

Meleğimmmmmm gecelikler harikaaaaaaa bayıldım çokta yakışacak senin gibi bir meleğe eminim kaydirigubbakcemile3 Mavinin alt pijamaları aynı gibi aldıklarımızda ve kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun dimii:)Çok cici kızlar herşeyler çokkk güle güle kullanın a.s. a.s. a.s.

nazlım çantan çok tatlı pembiş pembiş tam kızımıza göre güsel günlerde kullan tatlııım
cersu bıdığımızın cicişleri çok tatlı yaaa maş.güsel günlerde giysin inş.
meleğimmmm kokoş anne seni geceliğin sabahlığın pjamaların bi harika güsel günlerde giyersin inş.
sağolun kızlar daha güzelleri,iyileri sizin olsun hep beraber sağlıkla giyelım....opuyorumnanaktan

anaaaam başım döndü kııııııı... maşallah ne kadar çok ve güzel şey eklemişiniz öyle.. hayırlı olsun yenileriniz

cersucum, melek anne cicileriniz süpermiş güle güle giyinn
nazlıcım çantan çok tatlıı
ben de bugün eşofman takımı için reeboka gittim kızlara da alem deyüü ama hiç kalmamıııışşş şok oldum yaa
kendime bi çanta aldım ekler koyarım

oğluşma ödüğüm patik teyzeleri

pict00232.jpg

Son düzenleme:
Çok ama çok tşk ederiz teyzeleriiiiiiiiii a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

Gümüşüm yerim ben o patikleriii morlu pembelisinide Yağmura örmüştüm çoktan bayılıyor herkez karpuslara:)))Sağlıkla giysin Denizimiz inşallah ellerine sağlık canım a.s. a.s.

Çok ama çok tşk ederiz teyzeleriiiiiiiiii a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

Gümüşüm yerim ben o patikleriii morlu pembelisinide Yağmura örmüştüm çoktan bayılıyor herkez karpuslara:)))Sağlıkla giysin Denizimiz inşallah ellerine sağlık canım a.s. a.s.

sağol nazlıcım anca fırsat bulabildim örmeye ama açıldım artık yelekte örücem inşallah

nazli cantaniz cok güzelmis
cersu ohh yeni birsürü cicis gelmis,cok güzeller
annembirmelek ii günlerde kullan picilerini
sgümüs cok güzel yaa keske imkanimiz olsada su karpuz patiklerini giydirip bulusma yapsak hepinizde var nerdeyse

hepiniz iyi günlerde kullaninzemuszemus

nazli cantaniz cok güzelmis
cersu ohh yeni birsürü cicis gelmis,cok güzeller
annembirmelek ii günlerde kullan picilerini
sgümüs cok güzel yaa keske imkanimiz olsada su karpuz patiklerini giydirip bulusma yapsak hepinizde var nerdeyse

hepiniz iyi günlerde kullaninzemuszemus

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Daha güzelleri senin olsun Elifim sağlıkla inşallah :Saruboceq::nazar:

X