Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

zeytiin harika kız buuu
ben koçtaşta falan beğendimdi ama 45 liraydı yaa pazarda beele şeyler de mi olii :1shok:
çok ucuz fallaaa
ama benim herüf duvara bişe yapıştırtmıyo kira deyüü akannehir

kıs bende alacağım işte bunlardan ama dolabada oluyor ben dolaplarını süsleyeceğim

sagol zeytin teyzesiopuyorumnanaktan
astronot tulumu kesinlikle lazim bende iki tane var..disari cikarken doktora giderken falan giydirdin mi öyle battaniye falan gerekmiyo..bence al

hali bu bak ama linkte siyah olan cikiyo. siyah olana degil yanda violet olani sec bak violet olani alicam
EXPRESSION - Designer-Teppiche, gewebt - Teppiche - E-SHOPPING - Teppiche kaufen (Teppiche, Teppich, Teppichboden)

bu cok güzel bisey yaaa.nekadrada ucuza almissin burda en ucuzu 20 € dan basliyo..benimde duvalarimda var ama etiketleri bitti degismek gerekiyo...beklesem de türkiyeden ami alsamkaydirigubbakcemile3

anaaam yerim ben o çoraplarııı hepsi de çok datluuu
şekerler de çok hoş olmuuşş bayıldımm
sagol canimopuyorumnanaktan

ciceklerle daha güzel bence zeytinim.digeri sade duruyo yakismaz senin kokos kizinakaydirigubbakcemile3
yakışmaz deymi kokoş kızıma
bende diyom çok da abartımı duruy diyede
karar veremedim işte
zeytiin harika kız buuu
ben koçtaşta falan beğendimdi ama 45 liraydı yaa pazarda beele şeyler de mi olii :1shok:
çok ucuz fallaaa
ama benim herüf duvara bişe yapıştırtmıyo kira deyüü akannehir

canım ben yatak odam için ikeadan sarmaşık güllü bişey aldıydım
yatağımın baş kısmına yaptım
herkesde çok beğendi
hatta plastik boyaydı eski ev taşınırken çıkardım tekrar yeni eve yapıştırdım
bende onu 30 ytl aldıydım hala da var aynı fiyat
koçtaştanda baktım çok güseller var
bende kiradayım ama zaten çıkarken boyuyoruz evi
ben istanbulda her pazarda gördüm bunlardan kesin sizein oarlarda da vardır cnm b,r bakın istersen

itekcim pazarlarda satıylar 2.5 -3 ytl falan bulursun
dediğin gibi dolaplara falan da çok şık duruy
benim dolabıma olsaydı yapacaktım ben de banyoya yaptım
gri siyah beyaz banyo setim ona da uydu bölelikle

elifcim çok güsle tam benim yatak odama uygun renkler
ben de bu tarzı bişey arıydım yatak odam için
yanlız senin dolapların kahve krem değilmiydi ben mi yanlış hatırladım

elifçim şekerler bi harikaaa bayıldım renkler cıvıl cıvıl çok güzel...
zeytincim bence çiçekli daha güzel duruyooo
ayrıca o kedili şeye de bayıldım yapışkanlı sanırsammm
çok çok uygun almışsın bende pazara gidince bi bakam bariii.

ulan bu zeytin varya herseyin ucuzunu buliyyy..nekadar tasarruflu hatun alkisalkisalkis

çok tatlı olmuş şekerlerin canım ayrıca çoraplarına bayıldım ısırırım ben onun popişini yaaa
sagol itekcimmmmopuyorumnanaktan
isirtmam ben kizimim popisini acir kaydirigubbakcemile3

herşey çok cici ama özellikle sepetine ve şekerlerine bayıldım canım :))

zeytincim çok hoş olmuş walla isim bence çiçeklisi daha şıkır şıkır :)

ya ben bu stickerlardan bakıyorum ama her yerde 30-40 tl arası. burdaki pazarlarda yoktur ya bizim. büyük pazarlarda bulunur sanırım salı pazarı gibi falan. bende kızımın odasının duvarlarını süslemek istiyorum..

elifcim çok güsle tam benim yatak odama uygun renkler
ben de bu tarzı bişey arıydım yatak odam için
yanlız senin dolapların kahve krem değilmiydi ben mi yanlış hatırladım
bunlar sibelcan in padisah koleksiyonundan türkiyeden geliyo buraya...türk halisi kesin bulursun ararsan canim...
bizim bebek odasi dolaplarinda aradan kahverengi geciyo evet ama cok az cogunluk beyaz agirlikli zaten duvarlarimizda beyaz alt kismi ucuk pembe arasindanda bordür gecirdik violet + pembe yani bu halii tam uyucak insallah

elifçim şekerler bi harikaaa bayıldım renkler cıvıl cıvıl çok güzel...

sagol canim opuyorumnanaktan
ayirayim size seker caniniz cekmesinkaydirigubbakcemile3

saol cnm
kesin bulursun çeşit de çok tu canım

ulan bu zeytin varya herseyin ucuzunu buliyyy..nekadar tasarruflu hatun alkisalkisalkis

sagol itekcimmmmopuyorumnanaktan
isirtmam ben kizimim popisini acir kaydirigubbakcemile3

zemuszemuszemuszemuszemuszemus

okiş cnm
büyük mağazalarda öle cnm
ama tabi daha kalın kalite farkı var
ben de ikeadan aldığım 30 ytl idi
ama dolap falan süsleyecekseniz
pazarlara bakın
ben salı pazardından aldım zaten ama her pazara gelmiş gördüm
iyi olur canım o zaman
uyar ben de bakam böle bişey
yanlız tam yün olasın
yünleri uçuyo süpürünce

ee bende ekliyim bişiler :))
kızımızın patik ve ayakkabıları :)

çok şekerler cnm
güsel günlerde giymeyi nasip etsin rabbim

hayırlı cumalar gÜsel cıcı anne adayları sızı son 15 gÜndÜr takıp ettım bÜtÜn yazıŞlamarınızı okudumm...bebek hazırlaıklarınıza bayıldımm....hepsını rabbım gÜsel gÜnlerde gıydırsınn...

Ben kımmıyımmm ben bebek hasretı Çeken bır bayanımm evlıyım ve bebeĞım olmuyor pko var dr. Tedavı gerek dedı tedavıye baŞlayacaĞımm hayırlısı rabbımden dr. Bahaneee....

Benım ve tÜm bebek hasretı Çekenler ıÇın doĞumda bır dua edersınız ınŞ.. Anne adayların duaları kabul olurmuŞ derler...

Tekrar dıyorumm rabbım sızleı kazasız belasız douĞmunuzda yar ve yardımcısı olsun bır avazda kurtulup bebıŞlerınıze kavuŞun ınŞŞŞ....amınnn....

İtekimmm küçük annem sağol birtanesiii ne şekerler değilmi hepsi yaa valla bakmaya usanmıyorum herkezin eline koluna sağlık a.s.

Neslihan Rabbim gönlüne göre versin canım etmezmiyiz senin içinde dua hepiniz için hepimiz için ediyoruz nerde varsa cümlesine nasip etsin bizleride sağlıkla kurtarsın Allah'ım:Saruboceq: Herşey gönlünce olsun inşallah opuyorumnanaktan

Eliffff şekerlere bakın yaa pembiş pembiş çok tatlı olmuşlar bayıldımmm.Kedicikler ayy çorapların totosunda :)))Allahım sağlıkla kullanmayı nasip etsin canım

Zeytinimm İpek yazınız şimdi çok tatlı olmuş caNIM stıcker burada çok kullanılıyor banyoda değerlendirmen çok iyi olmuş bebeğin odasına yapacaksan birşeyle takım yapmay düşün cnm daha hoş duruyor..Ellerine sağlık fıstığım a.s.

herşey çok cici ama özellikle sepetine ve şekerlerine bayıldım canım :))

selin in ilk adim ayakkabilarida cok güzel..

rabbim tez zamanda sizede nasip etsin insallah:Saruboceq:
bizim yasadigimiz bu tatli telasi sizde yasayin

Eliffff şekerlere bakın yaa pembiş pembiş çok tatlı olmuşlar bayıldımmm.Kedicikler ayy çorapların totosunda :)))Allahım sağlıkla kullanmayı nasip etsin canım

sagol nazli teyzemiz opuyorumnanaktan.daha güzelleri senin yagmur kizinin olsun insallah

zeytünn aferin gıı bu sefer güzel olmuşş öbürü neydi gı öleee :roflol:
bende hem bi moktan annamim hemide armağan çağlayan gibi herşeye yorum yapim haa :tomato:
isimlerin ustune siyah deelde gri gümüş giibi parli hani onlardan yapıştırsan daha güzel olmamı gı elinde varmı bilmim gerçide siyah biraz iç karartıcı sankeee

elifcim
zeytincim
filizcim
güle güle kullanın cok güzel herseyopuyorumnanaktan

saol bitanemkaydirigubbakcemile3
artık 1 sene sonra kızıma oda yaptığımda dediğin gibi
uygun bişey bulup yaparım artık

he nan hiç olmamıştı deme.hele ki unigueminkini görünce benimkini heç beğenmediydim
o siyah çiçekleri benim odama uysun deyü koyduydum
odam siyah beyaz lila karışı da ondan
aslında aynısının beyazıda vardı ama pek belli etmedi
son halini verdim artık.yanlız her tarafına siyah çiçek koymadım
sadece herbizinin kenarına koydum fiyonk yapıp dolaba astım
ama kapıya da asabilirim
izindesin artıkın senden de bişeyler bekliyom hadi
kaldır poponu gızzzzzzzzz
elifcim
zeytincim
filizcim

canımçok saol öptüm

allahımmmm yeni cicile eklenmiş...hihoyyyt bayılıyorum bunlara bakmaya.... kaydirigubbakcemile2

elifim şekerlerin harika olmuşşş...eline sağlık ... valla benim gibi tüy, tül, süs düşmanı bi insanı bile baştan çıkardı o akdar söliyimmm :lepi: ben de yapıcam koydum kafaya kaydirigubbakcemile3 annem geldi bugün yarın beraber çıkıcaz dışarı... şeker mazlzemesi falan da bakalım diyorum nasıl yani sen istemezdin öyle şeyler diyo :roflol::roflol::roflol: dedim o kk dan önceydi :enbuyukkk: ve de pamuk şekerimdennnn opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

zeytinim bu isimliğin daha güzel olmuş ama siyah çiçekleri koyma istersen...
sen dışına vernik de mi sürdün parlıyo... ben verniklemicem....ayy ben de asayım duvara da öyle ekliyim resimleri...şu odayı bi türlü yerleştiremedim :)

filizim ayakkabılarınız da çok cici güle güle giysin minik prensessss opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

zeytincim bu sefer olmuş isimliğinizz hemide süperr :lepi:
elifim ne kaaaa güzel o şekerler yavv :lepi:
filizcim selinizimizinde ayakkabıları çok ciciiiiii :lepi:

elifcim
zeytincim
filizcim

hepinizinkı cok guzel kızlar güle güle kullanın
´

elifim ne kaaaa güzel o şekerler yavv :lepi:

sagolun sekerlerim opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende cok sevmem kil tüy pelüs seyleri ama bunu denedim hosuma gitti bende böyle bisee yapmak istedim
hersey bu kk yüzünden cok degisik fikirler cikiyo yaraticilik yapana kalmiszemuszemus
kesinlikle yap hatira kalir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…