Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

zeytiiiiinn avize çok güsel olmuşş ellerine sağlık cicimm (sen de mor u seviyosun zaaar ben gibi)
edoşum beşşik süper içinde ki tkm daha da süperr güle güle kullanın cnm
filizcim gecelik tkm ların harika bilhassa pembiş olana bayıldımmmmmmmmm nerden aldın çıbık sölee

sağol ebişiiimmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

resim001ho.jpg

alttaki çocukları çoğaltıcam elele bi sürü çocuk yapıcam.... :)

vayyy unii maşallah cnmm süper olmuş kızz ilk deneyim için helee acayip başarılı buldumm :lepi:

bunlar da kızımın kokoş elbiseleri opuyorumnanaktan

resim004kj.jpg

resim007v.jpg

ayyy bütün kıyafetleri bi harika zilli kızınınn :nazar: nee kaaa zevkli seçimler valla bayıldımm kaydirigubbakcemile5

sağol ebişiiimmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

vayyy unii maşallah cnmm süper olmuş kızz ilk deneyim için helee acayip başarılı buldumm :lepi:

ayyy bütün kıyafetleri bi harika zilli kızınınn :nazar: nee kaaa zevkli seçimler valla bayıldımm kaydirigubbakcemile5

aayyy edoşum saol canımmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan resim çekmeyi pek beceremedim ama koydum işte heves ettim :)opuyorumnanaktan

unicim bayıldım vallahi hepsi birbirinden güzel cok ciciler Allah saglıklıca giydirmeyi nasip etsin inş.

unimmmmmmmmmmmmmm
kız bunlar ne böle
ayyy çok şirinler bayıldım valla
şimdiden bir sürü cicili elbisesi olmuş çok tatlılar
kıskandım valla
asyamız güsel günlerde giysin valla
adıyla da yaşasın cnm:nazar:

bu arada fimo hamurunu ben elimle şekillendirmiştim harfleri yaparken
sen başka bişey kullandınmı ben harfleri pek becemedim sanırsam
yarın fotosunu eklerim olmadı üzerindeki kalpleri falan kabartmalımı yaptın yoksam
harfe birleştirdinmi cnm hele bi anlat bakam

unicim bayıldım vallahi hepsi birbirinden güzel cok ciciler Allah saglıklıca giydirmeyi nasip etsin inş.

saol bitanem...daha daha güzelleri sizin olsun inşşşş.. allah hepimize sağlıkla giydirmeyi nasip etsin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

unimmmmmmmmmmmmmm
kız bunlar ne böle
ayyy çok şirinler bayıldım valla
şimdiden bir sürü cicili elbisesi olmuş çok tatlılar
kıskandım valla
asyamız güsel günlerde giysin valla
adıyla da yaşasın cnm:nazar:

bu arada fimo hamurunu ben elimle şekillendirmiştim harfleri yaparken
sen başka bişey kullandınmı ben harfleri pek becemedim sanırsam
yarın fotosunu eklerim olmadı üzerindeki kalpleri falan kabartmalımı yaptın yoksam
harfe birleştirdinmi cnm hele bi anlat bakam

sen de saol zeytinimmm... ipeğime de alırız aynılarından opuyorumnanaktan

canım fimoları merdaneyle açtım sonra da falçatayla kestim düzgün olsun diye...ama yine de tam istediğim gibi olmadı...sonuçta yumuşşak malzeme masadan kaldırırken falan yamuluyo... kalpleri de sonradan yaptım ama harfe göre çok daha ince yaptım ki üstüne koyunca orda kalınlık olmasın diye...bi de süsleme bittikten sonra tekrar çok hafifçe merdaneyle geçtim üstünden...fazlalıkları aldım falçatayla...çift taraflı bantla yapıştırırım diye düşündüm ama yine de üst kısımlarına çiviye takmak için ince telden asma yeri yaptım...belki oralara ince renkli kurdeleler takarım...son halini duvara takınca çeker koyarım gene....
ayy gerçekten beğendiniz mi yaa ben olmadı diye asmıycaktım valla :kedi::kedi::kedi:

unicim hepsı cok guzel ne cici elbiseler öle bayıldım valla güle güle iyi günlerde giydirmek nasip olsun

uniiiiimmmmm
ne güzel kiyafetler onlar öyle bayildim hepsine minicik popsunda elbise cok güzel durucak kizininzemuszemus
iyi günlerde giyin canim

unicim çok şık şeyler almışsınız kızına prensesler gibi olcak içinde inşallah :) walla kızım kıskandı bak elbiselerini :p

unicim maş. yaaaaaaaa sende az değilsin zeytin gibi walla çok tatlı olmuş isimliğin ayrıca asyamızın kıyafetleride çok cici yesinler onu giyecek bıdığı

Filizcim çok güzel cicilerin canım benimde aldıklarım pijama takımları gecelik terlik vsvsv mevlüt için olanı ekliyemiyorum bir türlü krem renginde askıda çekiyorum dantelleri çıkmıyor öyle yapıyorum busu olmuyor ne bileyim bir türlü çekemedim çektiklerimi ekliyorum ..Yağmurunda herşeyini odası bitince tek kalemde çekerim zira ben uğraşamıyorum artık bunlarla :sinifsinif:

Lacosette olan gecelik tubanın ürünü
dscf3432.jpg

Mavi cicilibicili pijama takımı bayıldım buna opuyorumnanaktan

dscf3442.jpg

Çoraplar, taç vs daha fazla bukadarını çekebildim hepsi takım aynı renklerde aldım

dscf3436h.jpg

Buda mevlütte giymek için terlik ayrıca hastane terliğide aldım oda sabo bildiğimiz o yüzden çekmedim

dscf3434.jpg

dscf3435k.jpg

Bunların dışında iç çamaşırları emzirme sütyenleri emzirme atletleri cicilibicili çiçekli böcekli pijama arkadaşlarım hediye getirmişler biride gecelik getirmiş yine işte böyle bişiler kafamçokkarıştı

Off benden bukadar geçmiş artık çok yoruldum göbekten bişicik görmüyorum naniknanik

Bende bissürü cici aldım ama evde heryer her yerde.derin dip temıslık varr.
musaıt bı zaman bulursam eklerım.
bende çocukların yatağı,ana kucagı,ve cicişlerini aldım
kendıme pijma ve gecelik takımı terlik vs ama ekleyemıommm:sinifsinif::sinifsinif:

nazlıcım güle güle saglıklı günlerde kullan canım hepsi cok güzel ve kullanıslı özellikle salıncagınıza bayıldım

nazlım salıncak ta araba da çok hoşşş ay o salıncak nası şirin bişi öle bayıldımmm

güzel ve sağlıklı günlerde kullanın nazlıcımmm

canım çok güseller güle güle kullan güsel günlerdeopuyorumnanaktan

nazlımmm canımm hepsini güle güle kullanın inan bayıldım.çok güsel bir anne olucaksın yawww:nazar: minicik bir nazar boncuğu takmayıda unutma olur mu.
bebiş arabası ve salıncağıda yağmurumuz güzel günlerde kullansın....

filiz canım pijamaların süperrr güle güleee giyersin inşallah...
nazlıcım seninkiler de harikaaa çok beğendim
bişey sorucam o şık geceliğinin iç kısmı kolsuz mu uzun kollu mu
merak etttim? Bu tarz şeylere bende baktım hep kolssuzdu...
unique canım benim aklım ermedi nasıl yaptın o işi :)))
çok beğendim çok güzel olmuş ellerine sağlık..

Canlarım çok ama çok tşk ederiz daha iyileri sizlerin olsun..

Elifcim uzun kollu henüz yeni çıkmıştı denk geldi mağazada çok iyi oldu mavili kısa kollu diğerleri mevsimlik hepsi güzel denk geldi opuyorumnanaktan

resim001ho.jpg

Becerikli kardeşim benim ellerine sağlık ç.ok güzel olmuş Asyamız için yaptıkların..Elbiselere bayıldım Rabbim sağlıkla iyi günlerde giymeyi nasip etsin inşallah:Saruboceq: :1hug:

uniii süper kız bunlar
tatlı böceğin güle güle giysin inş:))))
ayy kız popsu dantelli çorap ve külot da al içine bunların onlara bayılıyorum ben:)))) :kedi:

yazı da süper görünüyo bence asmalısın odaya:)

s6300673.jpg

unecim benim yaptığım böle olmuştu canım
ben de oklava kullandım ama falçata olayı hiç aklıma gelmediydi
bende arkadan ince tel geçirdim kurdeleyi öle asarım diye düşünmüştüm
çift taraflı bant düşer harf kırılır diye istemedim
ama eğer duvara değilde dolap üzerine asarsam bu sefer çift taraflı bant devreye girecek sanırım
ben pita alamda fimo hamuru senin gibi de bi deneyem
bu içime sinmediydi zaten istediğim rengi bulamadıydım
kız iyikide kısa isim seçmişim
daha az masraflı oluyyykaydirigubbakcemile3
sen kaç gramlıktan çıkardın bu isimliği cnm

seninkisi gerçekten el emeğine değmiş bir güselde süslemişsin
bende yine kelebek yapam en iyisi üzerinekaydirigubbakcemile2

bakmayalı yine doldurmuşsunuz sayfaları güzel cicişlerle....

tek tek saymıyom hepinizin yenileri hayırlı olun kızlar...

zeytin ve uni elerinize sağlık..

s6300673.jpg

ama eğer duvara değilde dolap üzerine asarsam bu sefer çift taraflı bant devreye girecek sanırım

anam bu zeytün öldücek benii :roflol::roflol: eyiki kısa isim seçmişim diiyy :roflol::roflol:
yenisini yapsanda bunnarı atma zeytincim ilk çalışman olarak hatıra kalsın dolap içine falan asarsıın yerimseniben

unicim hepsı cok guzel ne cici elbiseler öle bayıldım valla güle güle iyi günlerde giydirmek nasip olsun

uniiiiimmmmm
ne güzel kiyafetler onlar öyle bayildim hepsine minicik popsunda elbise cok güzel durucak kizininzemuszemus
iyi günlerde giyin canim

unicim çok şık şeyler almışsınız kızına prensesler gibi olcak içinde inşallah :) walla kızım kıskandı bak elbiselerini :p

hepsi cok guzel. gule gule giydirin cicilerinizi insallah.opuyorumnanaktan

unicim maş. yaaaaaaaa sende az değilsin zeytin gibi walla çok tatlı olmuş isimliğin ayrıca asyamızın kıyafetleride çok cici yesinler onu giyecek bıdığı

Becerikli kardeşim benim ellerine sağlık ç.ok güzel olmuş Asyamız için yaptıkların..Elbiselere bayıldım Rabbim sağlıkla iyi günlerde giymeyi nasip etsin inşallah:Saruboceq: :1hug:

canlarımmmm çok tşk ederimmm... sizlere daha iyileri daha güzelleri nasip olsun inş... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

uniii süper kız bunlar
tatlı böceğin güle güle giysin inş:))))
ayy kız popsu dantelli çorap ve külot da al içine bunların onlara bayılıyorum ben:)))) :kedi:

yazı da süper görünüyo bence asmalısın odaya:)

şekercimmm aldım poposu dantelli çorap opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

s6300673.jpg

yok canım yaa çift taraflı bantla ben kocaman çerçeveleri asıyorum düşmüyo...

valla zeytincim ben bi sürü renk aldım kare şeklindeki paketlerden 56 g falan heralde onlar...ama bitmedi tabi...kalanlardan bi sürü çocuk falan yapıcam ellerinde balonlar vs işte oyun bahçesi gibi... ya da minik minik harfler, rakamlar falan yapim diyorum yazı yazar rakamları öğrenir... opuyorumnanaktan

bakmayalı yine doldurmuşsunuz sayfaları güzel cicişlerle....

tek tek saymıyom hepinizin yenileri hayırlı olun kızlar...

zeytin ve uni elerinize sağlık..

saol bitanem opuyorumnanaktan

unecim iyi fikir valla dediğin gibi harfler sayılar da yapabilrisin mini mini
kıs yapmışken birde kendine kolye falan yap cnmkaydirigubbakcemile2
ne güsel sen hemen kaptın bu işivereliniortak

ayy ne kaa hoş bunlar yaaaaa:)))
elinize sağlık kızlar
eflatun da çok ciciş olmuş zeytuncum:)))

aldın he poposu dantelli çorap:))) ben de kızım olsaydı kesin alırdım oğlana olmaz:)))

gecelik.jpg

bugün aldım bunları artık kendi eksiklerimide bitirdim sayılır. bu pembiş geceliğimiz hastane için.üstüde var ayrıyetten bandanası ve terlikleriyle tam takım.
ayy ben bu takıma bayıldımmmm harikaaaa
pijama ve gecelik hastalığı başladı bende de yaaa :roflol: :roflol: markası ne gıı doremi miydi
Sağol Filizcim hepimiz iyi günlerde giyelim inşallah..Buda o çekmeyi beceremediğim takım mevlüt takımı ne görürsünüz bilmem ama te benden bukaa kaydirigubbakcemile3

Saten dantel ve değişik bir kumaştan oluşuyor sizlere yalancı çıkmayayım diye bozukta olsa çektiğimi ekliyorum

dscf3445.jpg
nazlıcımm çok şıkk mevlütte şıkır şıkır bir anne olcaksınn :teytey:
resim001ho.jpg

oof süper yaaa eline sağlıkkk
bunlar da kızımın kokoş elbiseleri opuyorumnanaktan

resim004kj.jpg

resim007v.jpg

aman da aman yerim onları ben yaaa :kedi:

X