Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2007
3.943
9
Evet Kasım Melekleri opuyorumnanaktan

Ne zamandır konu açalım konu açalım aldıklarımızı ekleyelim mevzusu geçiyordu ama hiç kimse konuyu açmamıştı..Dün biz çok mutlu olduk ve ona dair bu konuyu açmak aklıma geldi Nilbera teyzemiz Yağmurumuza bir sürü ciciler göndermiş Buradan ona tşk ederken dedim kendi aldıklarımıda ekleyeyim ve cicilerimiz çeyizler artık ortaya çıksın..Hadi bakalım birbirimize yardımcı olalım fikirler herşey en güzelinden olsun:1hug::teytey::teytey::hooray::hooray:turkbayragi

Son düzenleme:
ay kıs tüylerim diken diken oldu valllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok tatlılarrrr allah güle güle giymeyi nasip etsin bizde aldıkca ekleris bitanemmmmmmmmmmm

ay kıs tüylerim diken diken oldu valllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok tatlılarrrr allah güle güle giymeyi nasip etsin bizde aldıkca ekleris bitanemmmmmmmmmmm

Canım yaaa çok sabırsızlanıyorum neler aldınız neler yapıyoruz örgüleri ekliycem ama çekemedim şarzı bitti taktım hemen şarza o arada bi aşı olup gelicem çeker eklerim onlarıda özellikle böyle el işleri aldıklarımız birbirimizede katkıda bulunacak ..Bilmediklerimiz yada yeni gördüklerimiz muhakkak olacak..Sağlıklaaaaa hepimize giydirmek nasip olsun inşallahhhh :Saruboceq::Saruboceq: :dance::dance:a.s.a.s.a.s.

Nazli'cim, hepsi cok guzel. gule gule iyi gunlerde giysin Yagmur hanim.opuyorumnanaktan

kıs ben hiç bişe öremedim teyzemler örmüş bişede almadım 2 tulum iki badi bi havlu baska bişesi yok git gel ekle seninkileri görelim simdiden gecmiş olsun ası oldugun gibi üstüne buz koy ateş yapıo sonra bana dedilerdi yapmadımdı çarpıldım ... bide sizin orda öğleden sonra yapıolarmı asıyı bizim burda yokta

kıs ben hiç bişe öremedim teyzemler örmüş bişede almadım 2 tulum iki badi bi havlu baska bişesi yok git gel ekle seninkileri görelim simdiden gecmiş olsun ası oldugun gibi üstüne buz koy ateş yapıo sonra bana dedilerdi yapmadımdı çarpıldım ... bide sizin orda öğleden sonra yapıolarmı asıyı bizim burda yokta

Yapıyorlar Canım hmm bak iyiki söyledim Doğada unutmuşum buz tamamdır süpersin birtanesii çok sağol..Örgüleri bizdede halamız yapıyor bende örerim ama profesyonel bir örgücü değilim çok istediğim kırmızı dönen etek küçükken ben tutturmuşum aynısını diyorum anneme yapalım yaptıkça ekleriz fikir olur yerimseniben

bu konuda en genis benim herhalde. dogana kadar, insallah saglicakla kucagimiza alana kadar birsey almayi dusunmuyorum.

Allah kismet ederse doguma Londra'ya gidicem. dogum oncesi ordan bir iki sey alir, gerisinide dogumdan sonra toplar gelirim insallah diye dusunuyorum.opuyorumnanaktan

zaten bana cok gerek kalmadan annem, ablam ve kardesim toplamaya baslarlar bile.zemuszemus

Aman efendim Naz hanımın anneside gelmiş görelim efendim cicilerinizi..Aminn bitanem aminn:1hug:a.s.a.s.:nazar:

canim,su an mevcut tek cicilerimiz abiden kalan unisexler. gecen hafta oglumun tum eskilerini vermek icin ayirdim. ama iclerinden hem en iyilerini hemde unisex olanlari ayirdim.

yukarida da dedigim gibi son ana kadar birsey almak istemiyorum. saglicakla kucagimiza alalim insallah gerisi kolay, onume ciktikca alirim.

aslinda herkesede tembih ettim birsey almayin diye ama annem dayanamamis bakim cantasi almis. henuz ben bile gormedim, insallah bir aksilik olmazsa nasil olsa Londra'ya gidicem diye orda birakip gelmis.opuyorumnanaktan

yağmurumuz güle güle giysin biz daha bi çöp bile almadık oğluşa örgüler annaneden babannesi battaniye patik örmüş halamız ağustosta gelirken getirecek bişeyler

bu konuda en genis benim herhalde. dogana kadar, insallah saglicakla kucagimiza alana kadar birsey almayi dusunmuyorum.

Allah kismet ederse doguma Londra'ya gidicem. dogum oncesi ordan bir iki sey alir, gerisinide dogumdan sonra toplar gelirim insallah diye dusunuyorum.opuyorumnanaktan

zaten bana cok gerek kalmadan annem, ablam ve kardesim toplamaya baslarlar bile.zemuszemus

canim,su an mevcut tek cicilerimiz abiden kalan unisexler. gecen hafta oglumun tum eskilerini vermek icin ayirdim. ama iclerinden hem en iyilerini hemde unisex olanlari ayirdim.

yukarida da dedigim gibi son ana kadar birsey almak istemiyorum. saglicakla kucagimiza alalim insallah gerisi kolay, onume ciktikca alirim.

aslinda herkesede tembih ettim birsey almayin diye ama annem dayanamamis bakim cantasi almis. henuz ben bile gormedim, insallah bir aksilik olmazsa nasil olsa Londra'ya gidicem diye orda birakip gelmis.opuyorumnanaktan

Bende almadım gülüm yaa halası örüyor anne anne abisi harçlıklarıyla aldı gerisini Nilbera teyzesi nasibiyle gelecekler bizim kuzucuklar...Diyorum ya alınacak çok şey var sırayla artık Rabbim sağlık versin hepsi olur..Bizim abimizden birşey kalmadı canım 10 yıl önce hemen dağıttık çok ihtiyaçlı olan arkadaşlarımız vardı ozaman napalım herkez nasibiyle geliyor..İnşallah wannam çok nasipli olacakkkklarrr çok :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yağmurumuz güle güle giysin biz daha bi çöp bile almadık oğluşa örgüler annaneden babannesi battaniye patik örmüş halamız ağustosta gelirken getirecek bişeyler

oooooo Oğluşa örgüler gelince hemen isterim resimleri annesi ona göre .Amin gülüm aminnn Allahım hepimize kucağımıza aldığımız günü ve giydirdiğimiz günleri göstersin :Saruboceq::Saruboceq: Gümüşüm çok öperim seni çok a.s. a.s.

oooooo Oğluşa örgüler gelince hemen isterim resimleri annesi ona göre .Amin gülüm aminnn Allahım hepimize kucağımıza aldığımız günü ve giydirdiğimiz günleri göstersin :Saruboceq::Saruboceq: Gümüşüm çok öperim seni çok a.s. a.s.

koyarız teyzesi en son gittiğimde annem al götür dedi yok daha erken dedim almadım.amin tüm meleklerimiz sağlıkla gelsin analı babalı büyüsün inşallah

sen saglicakla dogur anacim. bana ne karisiyon ayolll.:roflol:

oglumda ablamdan da cok sey kalmisti bana nazlicim. bizde 9 senedir dagit dagit bitiremedik masallah. sadece gecen gun 5 torba ayirdim verdim, hala dolabin ici dolu.

amin nazlicim, nasipleriyle dogsunlar insallah hepsi bebislerin. bahtlari guzel olsun hepsinin insallah.opuyorumnanaktan

Ohhh bak şimdiden nasipli Nazımız Allahım hiç bozmasın hiçç giydirmeyi süslemeyide nasip etsin..Eklersin canım onlarıda olmazmı

ay bayıldım yaaaaa çok güzel şeyler benim cinsiyet tam net olmadığı için henüz bişey almadım bi erkek dedi bi kız dedi bende 20. haftayı bekliyorum heralde netleşir annemlere filanda almayın diye sıkı sıkı tembihledim cinsiyeti bekleyin dedim ama annem kız bebek havlusu almış kaydirigubbakcemile3 sadece almanyaya gittiğimde ateş ölçer güneş kremi burun açıcı aldım okadar

koyarız teyzesi en son gittiğimde annem al götür dedi yok daha erken dedim almadım.amin tüm meleklerimiz sağlıkla gelsin analı babalı büyüsün inşallah

Aminnnn amin canım

Bir dahaki sefere alır gelirsin annesi sağlıklı giydirmekte nasip olur inşallah..Nasıl minicik şeyler heyecanlandırıyor değilmi ..Çok şükür bu günlerimize :Saruboceq:Şeniz

nazlımmmmmmmmmmmmm süpersin ya yeni topiğimiz hayırlı olsun
ama bunlarda çok tatlı şeyler ya minicik minicik ayyy içim bi tuhaf oldu duygulandım bak şimdiden artık bebişlerimize alışverişler başlıyo demek yavaştan gerçi henüz ben bir şey almadım ama olsun en kısa zamanda atıverecem kendimi alışverişe
Yağmurum güzel sağlıklı mutlu günlerde giysin bunları annesi hele o abisinin aldığı minicik ayakkabılara bayıldım ya opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan hihoyyyt hihoyyyt

ay bayıldım yaaaaa çok güzel şeyler benim cinsiyet tam net olmadığı için henüz bişey almadım bi erkek dedi bi kız dedi bende 20. haftayı bekliyorum heralde netleşir annemlere filanda almayın diye sıkı sıkı tembihledim cinsiyeti bekleyin dedim ama annem kız bebek havlusu almış kaydirigubbakcemile3 sadece almanyaya gittiğimde ateş ölçer güneş kremi burun açıcı aldım okadar

Hayırlısıyla gelsin canım bebişin Gönlüne göre versin Allahım..Açık renklere takmıştım ben ama hala dediğim gibi ben bişicik alamadım olsun varsın nasılsa çok eksik var 4 aya anca tamamlarım .AAAA bak bişi almadım diyorum yalancı olucam bornoz takımı aldımmm:kedi:eklerim onlarıda nasipse ..Ekleyin canım minicikte olsa Allahım hepsini kullanmayı nasip etsin..
kıslar ben sonuc göstertmeye gidiom 60 km gidecem offfffffffffffff offfffffffffffffffffff kos koca yerde bi endokrin profu olursa böle olurrrrrrrrrrrrrrrr

Hayırlı haberlerinle gel inşallah birtanem bende aşı işini halletmeye gidiyorum..Gelince görüşürüz a.s. a.s.

nazlımmmmmmmmmmmmm süpersin ya yeni topiğimiz hayırlı olsun
ama bunlarda çok tatlı şeyler ya minicik minicik ayyy içim bi tuhaf oldu duygulandım bak şimdiden artık bebişlerimize alışverişler başlıyo demek yavaştan gerçi henüz ben bir şey almadım ama olsun en kısa zamanda atıverecem kendimi alışverişe
Yağmurum güzel sağlıklı mutlu günlerde giysin bunları annesi hele o abisinin aldığı minicik ayakkabılara bayıldım ya opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan hihoyyyt hihoyyyt

Abisi durdu durdu turnayı gözünden vurdu Balımm..Allahım Durumun cicişleride eklenecek burayaaaa zemuszemus aynen gülüm yaa nasıl mutlu oldum dünden beri anlatamam sana ..ALdıklarımızı ekleyelim ben şimdi çıkıyorum birtanem gelince görüşürüz Allahım hepimize sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallahh..Hayydiiiiiii çocuklar aşıyaaaa:lepi:

Abisi durdu durdu turnayı gözünden vurdu Balımm..Allahım Durumun cicişleride eklenecek burayaaaa zemuszemus aynen gülüm yaa nasıl mutlu oldum dünden beri anlatamam sana ..ALdıklarımızı ekleyelim ben şimdi çıkıyorum birtanem gelince görüşürüz Allahım hepimize sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallahh..Hayydiiiiiii çocuklar aşıyaaaa:lepi:

ayyy evet Durumunda cicişleri eklenecek teyzesi hihoyyyt
sende ne var ne yok ekle kopya çekeyim ben :jeyyar:

X