Göz Makyajı Kaşlarınızı kalınlaştırmak artık zor değil (Fotoğraflı)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Pembekoko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2015
7
3
27
Hemen hemen tüm bayanlarda olduğu gibi benimde sorunum KAŞLARIMDI. Moda dediler çok ince kullandım modası geçti kalınlaştırmak istedim derken dökülme oldu seyrekleşti ve kalınlaşmayacağını düşünüyordum ben ta ki bu konuda araştırmalar yapana dek. Önce doğal bakım yağı araştırdım ve aldım SOFTEM KAŞ KİRPİK BAKIM YAĞI düzenli kullanımla kaşlarımı gerçekten istediğim forma getirmeye başlamıştı daha sonra onu bıraktım kullanmayı yine döküldü cansız ve seyrekleşmeye başladı duydum ki mucize doğal bir yöntemde sarımsak ve zeytinyağıymış, gerçekten de öyle :) her akşam yatmadan önce makyajım varsa temizledim tabi daha sonra 1 diş sarımsağı ortadan ikiye kesip hafif sıkarak suyunu çıkardım önce onu sürdüm kaşlarıma daha sonra zeytinyağını ısıttım yakmamak önemli tabi. Üzerine de zeytinyağını sürdüm sabah kalkınca sabunla yıkadım, sarımsağın kokusu kalıcı oluyor mu dediğinizi duyar gibiyim ama sabun üstesinden geliyor ve sorun yaşamıyorsunuz :) Şuanda farklı bir yağ kullanıyorum bakalım bu formunu korumaya yardımcı olacak mı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…