Göz Makyajı Kaşlarini boyatan varmi???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fisneli.browni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
312
0
DAHA ÖNCE SAÇLARIMI SARIYA BOYATTIM ESMERİM ,SARI BANA ÇOK YAKIŞTI :eek: AMA KAŞLARIM SIRITTI (SAPSARI SAÇLAR SİMSİYAH KAŞLARsırnaşık şeysırnaşık şey) KUAFÖRDE KAŞLARIMI BOYAMAMI ÖNERDİLER AMA BN CESARET EDEMEDİM YA DÖKÜLÜRSE DİE KUAFÖRDEKİLERDE BİŞİ OLMAZ DEDİ AMA BOYATMADIM SORA SAÇIMIN RENGİNİ KAPADIM SAÇLARIM BİRAZ DAHA UZATINCA TEKRAR SARI YAPMAK İSTİYORUM ARANIZDA KAŞLARINI BOYATAN ARKADAŞLAR VARMI ? YADA TANIDIKLARINDAN BOYATANLAR ? BURAYA YAZARLARSA ÇOK SEWİNİCEM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERa.s.a.s.

Canım ben yine burdan bir arkadaşın tavsiyesi ile tüy sarartıcı kremle sararttım kaşlarımı vallahi istediğin tona kadar açabiliyorsun gayette güzel oldu kuaföre o kadar para verme boşuna 7 - 8 YTL bişey tüy sarartıcılar al aylarca yeter...

ben bazen boyarim ama cok iyi malzeme kullan cunku goze bagli sinirler oradanda geciyor yani bunyeye bagli risk tasiyor

DAHA ÖNCE SAÇLARIMI SARIYA BOYATTIM ESMERİM ,SARI BANA ÇOK YAKIŞTI :eek: AMA KAŞLARIM SIRITTI (SAPSARI SAÇLAR SİMSİYAH KAŞLARsırnaşık şeysırnaşık şey) KUAFÖRDE KAŞLARIMI BOYAMAMI ÖNERDİLER AMA BN CESARET EDEMEDİM YA DÖKÜLÜRSE DİE KUAFÖRDEKİLERDE BİŞİ OLMAZ DEDİ AMA BOYATMADIM SORA SAÇIMIN RENGİNİ KAPADIM SAÇLARIM BİRAZ DAHA UZATINCA TEKRAR SARI YAPMAK İSTİYORUM ARANIZDA KAŞLARINI BOYATAN ARKADAŞLAR VARMI ? YADA TANIDIKLARINDAN BOYATANLAR ? BURAYA YAZARLARSA ÇOK SEWİNİCEM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERa.s.a.s.

arkadaşım sana tavsıyem eğer sarı ıstıyorsan mutlaka ama mutlaka kaşlarınında rengini açman hemde oyle rengini kırman kahverengi yapman vs... değil mumkun olduğu kadar acabılmen. en ıyı sonuç o şekilde alınıyor. benımde kız arkadaşımın saçları turuncu ve kaşlarınıda 4 yıldır açıyor ama sapsarı var ile yok arasında yanı. hemen herkes doğal turuncu sanıyor o yuzden. sen cesaret edemem dıyorsan aralardan seyrelt iyice kaşlarını cımbızla sonrada evde kendin küllü mavi boyayla boya. hem turunculaşma da olmaz.
ayrıca benım arkadaşım 4 yıldır boyuyor hiçbirşey olmadı. ama bu sana da olmucak anlamına gelmesin. bıkaç denersin bışey olmadığına kanaat getirirsen devam et. sonucta boya kutularının ustunde kaç boyanmaz yazıyor. ama kuaforlerınde kaşların için kullandıkları boya saç boyasıdır

tüy sarartıcılar tüyleri öküp daha kalınlaştırıyo die çook duydum ama bide şimdi kuaförde boyatırsam simsiyah kaş sapsarı nasıl yaparlar acaba dökülür kaşlarım sora ay şaşırdım saçlarım sarı olsun istiom

tüy sarartıcılar tüyleri öküp daha kalınlaştırıyo die çook duydum ama bide şimdi kuaförde boyatırsam simsiyah kaş sapsarı nasıl yaparlar acaba dökülür kaşlarım sora ay şaşırdım saçlarım sarı olsun istiom

Vallahi canım ben kaçtır kullanıyorum dökülme falan asla olmadı ama kaş köklerim biraz güçlendi gibi geliyor bana belki alttan kendi rengi çıkıyor zamanla o yüzden öyle hissediyor olabilirim

ewt boyaların üzerinde kaş boyanmaz yazıo ama kuafördekilerde aynı boyayı kullanıolar tereddüdde kaldım kaş boyası die bişi yokmu acaba ,?????? belki wardırda bn duymamışımdır olsa ne güzel olur

ewt boyaların üzerinde kaş boyanmaz yazıo ama kuafördekilerde aynı boyayı kullanıolar tereddüdde kaldım kaş boyası die bişi yokmu acaba ,?????? belki wardırda bn duymamışımdır olsa ne güzel olur

Canım kaş boyası tabi ki var kirpik boyası bile var ama çok pahalı bence parana yazık olur...

dediğim gibi aralardan seyreltip küllü mavi boyayla boyarsan oldukça ıyı bır sonuç alırsın. küllü sarıyla da boyayabılrsın ama o zaman bıraz daha turuncumsu çıkabılrı kaşın. eğer yuzunun kemik yapısı uyuyorsa gerçekten de çok guzel olursun. bence evde dene derim. sonuçta begenmezsen yıne kahverengiyle boyarsın anında.kaybedeceğin birşey olmaz.

benim de saçlarım röflelisarı yanive kuaförüm her zaman rengini açıyor ama şöyle ki saçımın aslı koyu kahve olduğu için yalnızca rengini kırıyor yani öyle çokda sarı yapmıyor kaşlarım kumral gibi oluyor. ve ben herhangi bi sorunla karşılaşmadım

ya arkadaslar saclar platin sarısı bile olsa apaçık sarı bi kaş yüzde hoş durmuo mesela demet akalının yüzü bence kaşının rengi yüzünden hastalıklı gibi duruo bi kere kaş çok önemlidir yüzün ifadesini belirler tabiki sarı saça siyah kaş gitmez ama o kaş saça uygun bi tona döndürülebilir açık kahve falan gibi ama sapsarı bi kaş hoş durmaz bence..ayrıca sakın kaşlarını seyreltme sonra bi daha çok ararsın onları nese bunlar benim düşüncelerimdi..

ben boyatıyorum kuaförde.. bitkisel saç boyasıyla.. içinde amonyak da yok ohh.. 15 günde hafif koyulaşıyor ama ben ayda bir boyatıyorum.. açık kahve yaptım saçlarımı açık renge boyamıştım esmer olduğumdan siyah kaş çok sırıtıyordu, şimdi çok güzel oldu.. alttan çıkanlar hiç belli olmuyo yaa millet demiş hep okumuştum iğrenç falan diye hiç de değil, ama şunu söyliyim kaş ve saç rengi insanın yüzünü çok değiştiriyor, yüz rengin de değişiyor, mesela benim saçım koyu kestane ve kaşım da öyleyken(doğal rengi) çookk daha esmerdim sanki.. şimdi melez hatunlara benziyomuşum öyle diyorlar..(ayrıca dökülmiyor bitkisel olduğunda olabilir..)

HAAAAAAA ŞUNU SORAYIM BEN ŞİMDİ AÇIK KAHVE BOYATIYORUM, AMA KUMRAL RENK İSTİYORUM HANİ KAŞLARI SEYREK OLANLARIN VEYA AÇIK KUMRALLLARIN FALAN BÖYLE GRİMSİ Bİ RENK OLUR YAA KAŞLARI NASIL ELDE EDEBİLİRİM??

X