Göz Makyajı Kaşlarına rastık çeken var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

RieLa

•●♥•●♥
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
218
1
aslında pek ıhtıyacım olmasa da (sıyah kaslarım oldgu ıcın ) bı hevesle rastık aldım ama nasıl kullanacagımı bılmıyorum aktara sordugumda saclarım ıcın tarıf etmıstı kaslarım ıcın ıse az bır mıktar kullanmamın yeterlı olacagını soyledı ama kaşlar ıcın, kına veya baska bırsey ıle karıstırılacak mı yoksa oldugu gbı mı surulecek bılmıyrm:44: kullanan ya da bılen varsa yardımcı olsun lutfen

Valla bende hiç bilmiyorum canım keşke aktara sorsaydın. Birde bu rastık sadece siyah mı oluyo?? Ben kaşlarımın rengini 1-2 ton kırmak istiyorum da :S

Valla bende hiç bilmiyorum canım keşke aktara sorsaydın. Birde bu rastık sadece siyah mı oluyo?? Ben kaşlarımın rengini 1-2 ton kırmak istiyorum da :S

cnm sac ıcın kınayla karıstırılıyor ve bu karısımda mıktarlarına gore renk degısıyor mesela basıtce söyle; kına fazla oldgnda bıraz kızıl oluyor rastık fazla oldgnda ıse sıyah oluyor yanı bu sekılde renkler degısıyor kahveye yakında olabılır ama ıyı ayarlaman lazım tabı bırde kaslar ıcın kınayla karıstırılıyor mu o var. ama rastık sıyah oluyor benım aldıgımın uzerınde mesela sıyah sac boyası yazıyor..

aha anladım canım sağol :) yani kendime riske atmaya gerek yok :) bana göre birşey değil :)

aynen ole cnm bılen bırının yapması gerekiyor. bende sadece rastık surdum ama bekleyemedım fazla 15 dk fln durdu hıc ama hıc bırsey olmadı ya ıcıne bırseyler dha konulucak ya da cok beklemesı gerekıyo

ben hafif kurumuş rimel kullanıyorum hem sertleştirip sabit kalmasını sağlıyor hem de hafif koyulaştırıyor.

ben hafif kurumuş rimel kullanıyorum hem sertleştirip sabit kalmasını sağlıyor hem de hafif koyulaştırıyor.

bende denemıstım ama batırmıstım dha dıkkatlı denyım gercekten ıyı bır yontem tesekkurler

rastık nedir neden kullanılırrr kii

rastık kasları boyamak yanı sıyaha boyamak ıcın kullanılır ama kına ve bırkac malzeme ıle karıstırıp saclarını sıyaha boyayanlar da var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…