Göz Makyajı kaşlarımı aldırdım kızlar (resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ladyrosy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
791
54
$Fotoğraf0533.jpg

kızlar yıldız güzellik salonunda songül hanıma kaşlarımı aldırdım nası olmuş bide size soruyum dedim...yorumlarınızı bekliyorum....:)

kaşını aldırdın diye konumu açtın :)
bıyıklarını aldırınca da aç emi ahah çok güldürdün beni :)
ama güzel almış bu senenin trend kaş şekli bu tebrikler

İlk aldırışın heralde.
Yoksa konu aççak kadar önemli bişey değil ben de kaşlarını kaldırttın falan sandım başlığı 2 kere okudum :KK1:
Neyse güzel olmuş güle güle kullan

kaşını aldırdın diye konumu açtın :)
bıyıklarını aldırınca da aç emi ahah çok güldürdün beni :)
ama güzel almış bu senenin trend kaş şekli bu tebrikler

farklı bi bakış açısı cnm hiç aklıma gelmemişti ama beğenmene sewindim..:)

İlk aldırışın heralde.
Yoksa konu aççak kadar önemli bişey değil ben de kaşlarını kaldırttın falan sandım başlığı 2 kere okudum :KK1:
Neyse güzel olmuş güle güle kullan
yok cnm ilk aldırışım değil ama biyerde aldırdığımda kaşlarım mahwolmuştu eski halini alsın die çok uğraşmıştım uzun bi bekleyişin sonunda olunca insan yorumları merak edio haliyle...:)

puhahahha kızlara katılıyorumm kaşımı aldırdım diyee konu mu açılır yahuuu bi yaşıma daha girdimm :KK60::KK60::KK60::KK60:

kaşımı kaldırttım ve ya faça attım vs. deseydin anlardım da bu biraz komik olmuş :KK70::KK70::KK70::KK70:
nysee fena olmamaışş bnce:KK23::KK23::KK23:

yok cnm ilk aldırışım değil ama biyerde aldırdığımda kaşlarım mahwolmuştu eski halini alsın die çok uğraşmıştım uzun bi bekleyişin sonunda olunca insan yorumları merak edio haliyle...:)
canm güzel olmuş güle güle kulan

beğenenlere teşekkür ediyorum böyle konumu açılır tarzı yorumlarında kendi düşünceleri tabi forumda bukadar uçuk konu varken bunu açmanın nesi yanlış onu anlayamadım ya takip etmediğinizden yada bilemiyorumm artık herkeze tşk.ler

Allah sizi inandırsın bende bugün ağda yaptım. :KK37:

fesubhanallah yarebbim yaaa:KK51:

X