Göz Makyajı Kaşlarımda batıklar çıktı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bebikyUzlU

Evli-Mutlu-Çocuklu
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
543
5
Kızlar nolursunuz yardım edin kaşlarımda alınmasından dolayımı batıklar çıktı ve düzelmiyo.Kendim almıyorum zaten kuaföre aldırıyorum.bana bi yol gösterin kızlar nasıl düzelir bu kaşlar:çok üzgünüm:

Ayrıca bildiğiniz çok iyi kaş uzmanı olan varsada onuda belirtebilir.

Yardımlarınızı bekliyorum:a015:

:enbuyukkk:

kaşta batma ilk defa duydum bence hiç sağa sola düşmeden bir güzellik merkezine gidin ve gösterin...

normalde batıkları peeling düzeltiyor uygun bir ürün sana çözüm olur.ama göz bölgesi biraz hassas dikkatli olman lazım.birde başka yerde olunca bildiğin yemek tuzu ile hafifçe ovmak da düzeltiyor ama dediğim gibi dikkatli kullanman lazım

Canımya tamda emin değilim ama geçen kuaförde biri söylüyordu batıklar için sarımsak sürün diye dedimya sadece söylenti denemedim.

Canım yumuşak tüylü yüz temizleme fırcaları belki işe yarar CADIARZU Ama hassas bir bölge olduğu için tahriş etmeden dikkatlice uygulamak gerek.Fırcalama işlemi ölü deriyi alıyor ve batıklara iyi geliyor genelde.
:1hug:

ahhh benim nerelerimde çıkıyoooo nerelerimde...göbeğimde bile oldu valla..cnm en iyi çzüm onlarla hiç oynamamak ve cımbız kullanmamak en çok cımbız kıl dönmesi yapıyoo

Yahu kaştada batık oldu ya şoklardayım yani.nasıl çözüm bulcam bunlara bilemiyorum.acaba ünlü bi kaş uzmanına falanmı gitsem.ama onla ilgilide hiç bilgim yok

Bence kaş aldırdığın kuaförü değiştir :) benim fikrim yanlış alınmasınadn kaynaklanıyor. Kırarak alıp kıl kökünü zorluyor vss.. Bence şu sıra hiç kaşınla oynama hiç dert etme biraz uzasın dinlensin. Hele hele sakın cımbızla oynama arkadaşım. Sonra git temiz bir yere cımbızdanda emin ol en azından alkolle temizlensin.

uzatamıyorumki çalıstıgım için sorun oluyo ya canım:a015:

Benim de böyle bir sorunum olmuştu bebik, ben onları batık zannediyordum ama meğerse kıl köküymüş onlar. Bir cilt uzmanına göstermiştim de, temizlemişti hepsini. Seninki de böyle bir şey mi acaba?

Benim de böyle bir sorunum olmuştu bebik, ben onları batık zannediyordum ama meğerse kıl köküymüş onlar. Bir cilt uzmanına göstermiştim de, temizlemişti hepsini. Seninki de böyle bir şey mi acaba?

bilmemki canım nokta nokta duruyo bazıları kime gittin sen canım:1hug:

cnm günaydın kasta batık cok sık görülür aslında nedeni kılların yanlış cekimidir.kuaförünü degiştir bide adet olma gününe yakın aldırma odönemlerde genellikle cok olur hemde canın cok acır tavsiyem 2 hafta dokunma kaslarına sir uygulaması yaptır bebişim

sir haCADIARZU hiç düşünmmeiştim
doğru düzgünde kaş alan yok ya sinir oluyorum:teselli:

benim kaşlarımın ortasında var aynı sorun istediğim kadar temiz alıyım kapkara duruyo batıklar yuzunden ve onlarda sıkmadan cıkmıyo sıkıncada kızarıyo yara oluyo falan... herzaman ilk aldıgımda dokundugumda pürüzsüz olsada 1 yada 2 gün sonra dokundugumda sakal gibi oluyor cok kotu bişe kuafore sordum iple al dedi ve devamlı alma. ben her kıl gordugumde dayanamam hemen almak isterim ve 11 yasımdan beri alıyorm belkide bu yuzden cok kalın kalın cıkıyorlar sanki jiletle almışım gibi. belki bigun biter diye bekliorum ama işte hep aynı hep aynı yapcak bişi yok sanırım biraz sabır ve birazda kıl yapısıyla alakalı...

Benimde kaşlarımda aynı sorun oluyor kuaföre zamanında gidemeyip kendim oynayıp düzgün alamadığımdan.Bana kuaföre şey demişti yatmadan önce bepanthen sür buna 15 gün falan devam et kaşlarını almadan sonra uzman birine aldırmak lazım çünkü biz ne kadar düzgün olması için uğraşsakta kırıyoruz kaşı ister istemez.
Ben o kadar dayanamamıştım gerçi ama bir haftada da etkisini gördüm.İstersen sende danışıp bir dene sonuçta bepanthen zararlı bir krem değil.

yanlış almadan dolayı oluyor onlar.ters yone cekıoruz kıl koklerı sımsıyah duuruo kırılıo kendım aldıgımda benımde ole oluo kuafore gttgımde duzelıo

Kızlar kas batigi yanlis kaş alimindan kaynakli . Biraz sarimsak surun ve bi sure cimbiz degdirmeyin sarımsak batiklari uzatip kil haline getirir sonra isinde uzman bir kuaföre gidin her kuafore gidilmez ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…