Göz Makyajı kaşlarıma kalıcı makyaj yaptırdım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.328
493
43
bepanthen var bu yüzden parlamış biraz ama herkese tavsiye ediyorum. hiç düşünmeyin bile...

Eklentiler

• $adsız2.JPG
    $adsız2.JPG
    6,8 KB · Görüntüleme: 120
güzel olmuş canım opuyorumnanaktan ama resim parlamış biraz. etrafından belli olmuş gibi.. bide flaşsız resmini koyar mısın?

Fotodan iyi gibi duruyorda önemli olan normalde nasıl durduğu...
Malum gerçek görüntü ile foto arasında fark oluyor..

bence de gayet güzel görünüyor, ilerde ben de düşünebilirim kaşlara kalıcı makyajı.. nasıl oluyor cnm aynı dövme mantığı demi ?

güzel olmus canım daha belirgin olmus ne kadara yaptırdın bu işlemi
ya adını yanlaş bilmiyorsam konturlu kalemle yapılıyor dedi
arkadasım oda kursa gidiyor ve orda yaptırmıs hatta bende gidicem kaşlarım
için değil ama gögüs bölgese yazı yazdırcam o kalemle 2 yıl kalıcıgı var ve istersen sildirebiliyorsun

Evet Canım Güzel Durmş
Ben 4 gün önce yaptırdım seninkisi seyrek gözüküyor yada bana öyle geldi.

ya evet cnm ben de merak ettim kaça yaptırdın, bir de güzellik salonlarında felan yapıyorlar bunu demi ?

güzel olmuş güle güle kullan,benimde böle bi problemim var ama,bende bi türlü cesaret edemeyenlerdenim:)

evet korkacak bişii yok. ben para vermedim. güzellik merkezi tanıdığımın ama sizin için sorabilirim. hatta izmir de olup ta yaptırmak isteyenlere burayı tavsiye edebilirim...

kaşlarım seyrek görünmüş çünkü bephanteneden mevcut olan 2-3 tel kaş da birbirine yapışmış. 2 hafta sonra rötuşa gideceğim...

hatta size boyanmadan önceki fotomu koyayım. ben en son 5 sene önce yaptırmıştım. bayaa bi rengi açılmıştı. bir de o zaman kahverengi boya kullanılmıştı çünkü o zaman sarı saçlıydım... işte boyanmadan önceki fotom...

Eklentiler

• $nnh.JPG
    $nnh.JPG
    7,9 KB · Görüntüleme: 65
güzel olmuş model olarak eskisi ile kıyaslarsak benim 4 gün kabukları kalktı döküldü ama rötüş lazım bana da

bişi merak ettim
dövmede boy abdesti kabul olmuyo
bunda da aynı şey olmuyomu
(birden aklıma geldi)

Bende şunu hep merak ettim
Abdest geçmemesi için gözeneklerin altına su girmemesi gerekir dimi
ama mesela koluna dövme yaparken jiletle kazırlar sonra yine çıkar
yani hava alıyorki çıkıyor bu durumda dövme altına da su giriyor demektir
yalnış anlama paylaşmak adına yazdım ukalalaık falan değil
Bence dinimizde yada çevremizde dövme vücuda işkence olduğu için günah

bide kalıcı makyaj olarak adı geçiyor boyası falan ayrı yani 3 yıl falan ömrü oluyor en az
hemen hemen aynı aslında ama ömürlük değilŞeniz

Güsel durmuş..Ancak saçlarını siyaha boyattığında kaşın kahve tonları ya hoş durmaz diye düşünüyorum..Ama ben hep böyle olacağım dersen bilmem..Güle güle kullan canım....

X