Göz Makyajı kaşlarım ...!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

zamansiz_

hayata gülümse :)
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
5.567
2.430
kizlar merhaba:)

bnm sorunum kaslarimin seyrekligi..normalinde cok aşırı yogun ve siyah kaslarim vardi hatta o kdr rahatsiz ediyodu ki ust kisimlari,batik olusuyodu ben ugtastikca sivilce oluyodu vs. bnde dayanamadim lazer yaptırdım kaslarimin ustu bolgesine ve uc dort seans olmasina rağmen batiklar yok oldu fakat kasin tam kavis olduğu yerlerde kaslarim inanilmaz seyreldi simdi oralari doldurmak zorunda kaliyorum sarimsak ve susam yagini denedim ama bi sonuca ulasamadim..aranizda bunlardan farkli bi yontem deneyip sonuc alan varsa paylasirsaniz cok sevinirim... simdiden tskler:)

Merhaba, fotoğraflı olarak kaşlarımla ilgili denediğim yöntemleri yazmıştım aynı seyreklik bende de vardı önce kalınlaştırdım bazı yerleri doldurmak içinde kaş farı ve kaş kalemi kullanıyorum ama onlarda kimyasal olduğu için kaş bakım rutinine devam etmen tavsiyem , birde sarımsağı düzenli olarak zeytinyağıyla beraber kullanırsan sonuç alırsın zannediyorum :) ve uzun süre kaşlarımı aldırmaya gitmedim bıraktım kendi haline bakımını da yaptım her gece yatmadan önce şuan memnunum :)

sarımsak cok uzun vadelı kullanıldıgında gercekden ıse yarıyor

Düzenli kullanımla sonuç alırsın 1 hafta kullanıp bırakma istediğin formu elde edinceye kullan 

Badem susam ceviz kayısı çekirdeği yağı birer tatlı kaşığı, bir tatli kaşığı zeytin yağı. Bu karışıma 1 veya 2 tatlı kaşığı lanolin krem en onemlısı bu.bir haftada farkı görebilirsiniz

ay gercekten faydasi olur mu cok fazla yag denedim olmadi.

ay gercekten faydasi olur mu cok fazla yag denedim olmadi.
Benimde kas kontörü yüzünden zedelenmis uzun zamandır çıkmayan kaşlarım vardı boşluklar çok fazlaydı ise yaradı. Lanolin krem önemli ama içinde koyun yağı gibi bir madde var.iyilestirici bir etkisi oluyor.göğüs ucu yaralarina sürülüyor emzirirken normalde

cok tsk ederim mutlaka denicem ..kremi resimli olarak atabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…