Göz Makyajı kaşlarım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sulu_goz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
180
0
kızlar konu başlığını buraya açtım baktım göremedim bu konuyla alakali bir topik benim kaşlarınım ikisi de birbirinden farklı ve kısa ve uçları yukarı doğru yani problemli bir kaş şuan uzatıyorum istediğim gibi almıyor hiş bir yer ne yapmam lazım kendim desem pek becerim yok bu konularda doğal ve güzel kaş istiyorum çok ince de olmucak bana önerileriniz var mı arkadaşlar

ahh ahh.. yakın yerde olsaydık hemen çözerdim sorununu çünkü kaş almada üstüme tanımam kaş hassastır.. herkese aldırılmaz.. iyi bi yer bulman lazım..

haklısın herkes tek tip alıyor bide üstüne uçlarını kesiyorlar ben doğal istiyorm diyorum bu sefer daha kötü oluyor alışmışlar kuaförler yolmaya saç kestirirkende öyle az kes diyorsan bakmışsın gitmiş saçlar püffffffffff

kaşları istediğinden fazla inceltip, saçları da kısaltmalarının tek sebebi, hata yapmış olmaları ve düzeltmeleri.. bi hata yapıolar düzeltmek için de inceltip/kısaltıp telafi etmeye çalışıyorlar.. adam gibi yapamicaksan hiç girme yani bu mesleğe dimi ama..

kızlar ya bende 18 yaşımdayım ama daha önce hiç aldırmadım kaşlarımı mahvederler korkusuyla çnkü herkesin yüzüne bakıyorum herkesin kaşları aynı stil çok kötü bence. bildiğiniz iyi bir yer var mı ankarada ?

cokk cokk dogru...

bazı kaşlar birbirinden gerçekten çok farklı oluyor. ve genelde birini diğerinden daha cok begeniyoruz. ama benzemesi için genelde beğendiğimiz kaşı kusuru bol olan kaşa benzetmeye calısıyorlar.. bundan daha normal bişi yok :) ama sorunsuz sadece dağınık kasları incecik tek tip almaları çok kötü. O nedenle kendim alıyorum :)

şuan uzatıyorum kaşlarımı kendim almayı denicem ama sanmıyorum yine alınmadığı zamanlardaki gibi birbirinden farklı duruyor ve alınsa dahi böyle şeytan diyor dövme kaş yaptır offfffff ya
kızlar resimlerim var isterseniz bakın bi akıl verin

kaşlarında hiçbir problem yok resimlerine baktım şimdi.. sadece almayı bilen birine gitmen gerek.. kaş yapın aykırı bir yapı değil hatta fotodan anladığım kadarıyla da iyi bi kaş boşlukların yok.. problem sende değil yani alanlarda canm moralını bozma

şuan uzattım kendim almaya çalışcam bildiğim kadarıyla kaşların üstü alınmaz ama kuaförlerde alınıyor işinin ehli birini bulmak zor her eline makas zımbız tarak alan kuaför olamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…