Göz Makyajı Kaşlarım yok olacak nerdeyse:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

newlife10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2014
121
21
Arkadaşlar son 4-5 aydır kaşlarım dökülüyor.özellikle 2-3 haftadır iyice seyrekleşti( birkaç gün sarımsak sürdüm iyi geliyormuş diye okudum internette.ama düzenli sürmediğim için bi sonuç alamadım.sizce ne yapmam gerek, sarımsak işe yararmı düzenli kullansam? Bir de kaşlarımın altındaki deri soyuluyor kaşınıyorum hep.kaşıdıkça yoluyorum, daha da çok dökülüyor..

Son düzenleme:
evet canım tanıdığım biri deneyip kaş çıkarttığını söylemişti. benim sana tavsiyem hint yağı,yılan yağı sürüp eline sarımsağı alıp 5 dk sarımsakla kaşlarını ovalaman

Aa 5 dakika durmadan mı süreceğim ben 10 saniye sürüp bırakıyordum

yani ben denemedim tahminen söyledim ama 10sn de çok az ama tabi hiç yapmamaktan iyidir ama yani sende "bizde de bir sihirli değnek yokki kaşlarına dokunalım kaşların çıksın. tembel

Aa 5 dakika durmadan mı süreceğim ben 10 saniye sürüp bırakıyordum

bende ablamdan duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama terramycin göz merhemi var ya kaş çıkartıyormuş, kendiside kullanıyor daha yeni başladı, bir dene istersen

Benimde kaşım çıkmıyordu belli bir yerde. 1 ay boyunca sürdüm ortadan ikiye bölüp de sürdüm çıktı kalın kaşlıyım artık :)

yani ben denemedim tahminen söyledim ama 10sn de çok az ama tabi hiç yapmamaktan iyidir ama yani sende "bizde de bir sihirli değnek yokki kaşlarına dokunalım kaşların çıksın. tembel

Sihirli değnek değil,tavsiye bekliyorum zaten :) tembellik yok yani ortada 10 saniye sürüyorum ama sonuçta sarımsağın iç kısmını sürdüğüm için suyu kalıyor kaşımda.5 dakika sürersem yıpranır bence :/ teşekkürler tavsiyeniz için

Canım sürüp bırakıyormuydun? Yoksa masaj felan yapıyormuydun kaşlarına?

Bastırarak sürdüm hep. Vazalin de bir yerden duymuştum o da ise yaradı kalın bir şekilde sürdüm diş fırçası ile taradim deriyi yumuşattiğı için çıkıyor.

Bastırarak sürdüm hep. Vazalin de bir yerden duymuştum o da ise yaradı kalın bir şekilde sürdüm diş fırçası ile taradim deriyi yumuşattiğı için çıkıyor.

Peki çok sağol :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sarımsağı zeytinyağı ile 5 dk kaşlarına uygulayan arkadaşımın kaşındaki boşluklar ciddi mana da dolmuştu ama pul pul olup dökülüyorsa bir dermatologa görünün lütfen allah korusun saçlarınıza falan sıçramasın yada kirpiklerinize

ah bu kaşlar... denemediğim şey kalmadı ama sarımsakla ilgili çok bilgim var cnm söyle söyliyim sana sarımsan bazı ciltlerde aleri yapıyor sanırım sana da öyle yaptı bnm gibi alttan deri soyuluyor senn sarımsağa karşı cildin hasssas onu hemen bırak.Sana tavsiyem aktardan yılan yağı al biraz pahalı 10 lira fln da üzerinde kobra resmi var snake oil yazıyor bunu düzenli kullan işe yarıyorrr ... kaç konusunda bnm kadar şey deneyen kimse yoktur bana güven

Mantar ya da egzema olabilir, bişey sürmeden önce bi dermatoloji hekimine görünsen daha iyi olur bence. Allah korusun toptan dökülebilir kaşların eğer bir cilt hastalığın varsa.

kaşlarının diplerininde soyulduğunu söylemişsin
muhtemelen deri sorunu olması muhtemel
arkadaşların önerilerine kula ver tabiki ama
hekime görünmeyide ihmal etme

Badem yagi zeytinyağı ile bol bol nemlendir cildimizi pul pul olacak kadar kuru tutmamaliyiz...

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…