Göz Makyajı Kaşlarım için doğru bir şey mi yapıyorum sizce?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ela gozlum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
246
47
Kızlar ben kaç senedir bir sürü yöntem denedim kremdir yağlardır serumdur vazelindir ama hiçbirinden süper bir verim alamadım ne yaptıysam eski haline döndüremedim kaşlarımı nettem de sürekli araştırmalar yapıyorum kaşları en hızlı besleyen ve gürleştiren yağlar çörek otu yağı hint yağı vs. diye yazıyordu. Ben de kendim bir kür hazırladım fakat bu ne derece sağlıklı bir kür bilemiyorum. Dün kaşlarıma bir şişenin içine 1 kapak hint yağı 1 kapak badem yağı 1 ampul evigen 1 ampul bepanthene döktüm ve çalkaladım 1 pamuklu çubukla kaşlarıma ve kirpiklere uyguladım kaşlarım gürleşir mi kısa sürede? Cevaplarsınız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

merhaba benimde saç kaş ve kirpik anlamında çok sorunlar yaşadım. her mevsim geçişinde saçlarım dökülür. makyajımı temizlerken kaş ve kirpiklerim dökülür. biara deli oluyordum bu duruma.. ama suan cok şükür cok iyimm cunku kullandıgım bir ürün var Luis Bien diye bir markanın kara sarımsak yağ setini aldım saçlarım inanılmaz canlandı dökülmesi durdu çok şükür... kaş ve kirpik bakım serumuda varmış onuda alıcam denicem inş o da iii gelcek. deneyebilirsin sende memun kalırsın insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…