Göz Makyajı kaşlara kalıcı makyaj konusunda ne düşünüyosunuz???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ceylan83

boncuk gözlümmmmmm:))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
5.324
12
arkadaşlar şı kaşları ince olanlara kalıcı makyaj yapıyolarya artık tamda bilmiyorum deri altına yapılıyorya dövmemi makyajmı ne ise ondan
onunla ilgili bilgisi olan yada yaptıran varmı aranızda
sanırım onların su bazlı olanlarıda varmış
ben yaptırmak istiyorum ama korkuyorumda hani abdest geçermi geçmezmi emin olamıyorum kuaförüm kesinlikle geçer diyor ama ben güvenemiyorum ticarete dökmüş olabilir diye sizler ne düşünüyosunuz bu konuda???

dövme abdest geciriyor canim ama peygamber efendimiz(s.a.v)tarafindan lanetlendigi icin günah oluyor..

Merhaba canım,ben de kaşlarıma kalıcı makyaj yaptırdım,yıllardır da kullanıyorum,çok memnunum...Bir nevi dövme evet ama normal dövmeler gibi ömürlük degil,2-3 yıl kalıyor.Normal divme gibi de derine işlenmediği için abdest geçiyor diye biliyorum...

bende düşünüyorum
her gün her gün kaş boymakdan bıktım,
güvenebilecegim bi yer bulsam hemen yaptırırm

Abdest geçiyor çünkü bi hoca demişti de gusul abdestinde farz olan derinin üstünü yıkamaktır,ama dövme derinin altında,o yüzden abdeste herhangi bi zararı yok,ama tabi ki günah o ayrı,ben de kaşlarıma yaptırdım 5 sene önce,geçen sene de yenilettim,2-3 sene sora silikleşmeye başlıyor ama ben çok memnunum,benim tek kaşımın kuyruğunda küçük bi boşluk vardı ama ben çok takıyodum,ben orası için yaptırdım normalde kaşlarım seyrek ya da ince deil ama boşluk olmasın die 2 kaşıma da kuyruklarına rotuş yapıldı,emla sürdüler bana ama yine de acıdı biraz,karnım da açtı çünkü,iğne olmamak için sıktım dişimi,ama 2-3 yıl rahat ediyorum çok memnunum

peki arkadaşlar ankarada nereyi önerirsiniz?birde iyileşme aşamasında aşamasında yara veya hoş olmayan görüntü oluyormu?bende kesinlikle yaptırmak istiyorum fakat güvenli ve profesyonel bir yer bulamadım.

kalıcı makyaj abdeste engel arkadaşlar geçen gün nihat hatipoglunu dinledim bi kız sordu abdeste engel oldugunu söyledi deriyi kapatıyormuş abdeste engel olmasa yarın gidip yaptırıcam bıktı sarımsak sürmekten kokmaktan hiçte bi faydası olmuyor

X