kaşıntılar gebelik belirtisi midir?????

kaşıntı gerçekten gebelik belirtisimi benim dünden beri acayip şekilde bacaklarım kaşınıyo....

İki düşüğüm var...En son nisanda düşük yaptım nisan 29 unda yoğun bi kanamam oldu adet gibi geçti. Sonra ben test yaptım test sıfırlandı. Bu ay adet olmadım genelde 30günde bir olurum. İki gün geçti test yaptım zar zor görünen bir çizgi vardı sanki ama eşim ben göremiyorum dedi, dün bida yaptım test bu kez bişey çıkmadı. Göğüsler şiş, bel ağrısı çok, uyuyamıyorum geceleri bi uykusuzluk oluştu,kasık ağrısı da arada oluyor, gaz ve geğirme de var, kaşıntı var bi kaç gündür özellikle ayaklar kollar burun çevresi her yerim kaşınıyor sanki sinek ısırıyor gibi, iştahım zaten aç kurt gibiyim bir haftadır, kilo bile aldım 1200gr varda var yani geç gebelik olma ihtimali varmı acaba.Varmı benim gibi olan

Ne oldu hamilemiydin?merak ediyorum bendede kollarim dirsekler kaşınıyor bide belim ağrıyor ve tüm vücudum dokununxa agri var asiri hassas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…