kaşıntı!!!

e_inl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
544
1
kızlar bu kaşıntı beni mahvediyor epilasyon işleminden 15 gün sonra yani kıllar çıkmaya başlarken bacaklarım çok fazla kaşınıyor kaşımaktan yara yapıyorum çoğu zaman ama bu sefer iyice arttı üst bacak baldır heryerim kaşınıyo ya yara ya tırnak izi oldu tutamıyorum kendimi.sir ağda epilatör normal ağda hepsinden sonra oluyor tabi batıklarda girince işin içine görüntü çok kötü ne olur yardım edin yara izlerini gerçekten geçirecek ve de kaşıntıyı önleyecek ilaç doğal yöntem vs. bilen varsa ne olur paylaşsın

bende de var aynı sorun..bebe yağı sür banyodan sora nemli tenine batıklar içinde kese öneririm..bebe yağını hergün kuru cildinede sürebilirsin kuru cildin vardır kaşıntı yapıosa

bende de var aynı sorun..bebe yağı sür banyodan sora nemli tenine batıklar içinde kese öneririm..bebe yağını hergün kuru cildinede sürebilirsin kuru cildin vardır kaşıntı yapıosa

aslında tam olarak bilmiyorum cildim kuru mu yağlı mı...eskiden bacaklarımı sürekli nemlendirirdim ama son 2 yıldır hiç bakmıyorum ayda bir iki kez belki krem sürüyorumdur çok fazla ihmal ettiğimin farkındayım.bazen bacaklarım çok fazla parlıyo bazende pul bul çatlak çatlak gözüküyo bilemedim ne yapacağımı.batıklarıma ise kese bir türlü çare olamadı sanrım benim cildimle alakalı çünkü bacak genital bazen koltuk altı nadiren göbekte bile oluyor

Bende de oluyo çok kaşındığı zaman yara yapmamak için krem sürüyorum.Excipial HYDRO diye bi krem eczanelerde bulabilirsin.Arko krem falan da olur ama onlar yağlı yağlı kalıyo cildin üstünde bu krem çok hoş anında emiliyo kaşıntıyı alıyo ve pürüzsüz yapıyo. Tavsiye ederim :)

aslında zoretanin kullandığımda yani 6 yıl önce kullanmıştım o kremi ellerim için bana pek nemlendiriyomuş gibi gelmemişti o zamanlar aslında iiki hatırlattınız tekrar kullanabilirim...

Evet bende aknetrent kullandığımda doktor nemlendirmesi için vermişti bende pek kullanmadım ama kaşıntı için aklıma gelip kullandığımda çok işe yaradığını gördüm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…