Göz Makyajı Kasini jiletleyen varmi aranizda lutfen yardim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
MERHABA ARKADASLAR BENIM KASLARIM COK FAZLA SEYREKTI OZELLIKLE UC KISIMLARI ALINCA HIC YOK GIBI GORUNUYORDU TURKIYEDE KUAFORE GITTIM JILET VUR KALEMLE TAMAMLA DEDI ONCE MANTIKLI GELMEDI SONRA FRANSAYA DONUNCE TATILE CIKIYORDUM ALAYIM DEDIM SONRA BAKTIM OLMUYOR UC KISIMLARINA JILET VURDUM IYIMI YAPTIM BILMIYORUM AMA SAAT BASI BANJOJA GIDIYORUM SILINIYOR CUNKI SONRA ACAYIP DURUYOR BILEN BIRILERI VARSA LUTFEN YARDIMCI OLUN BIRAZ ENDISE EDIYORUM OOFF OOF NAPTIM BEN YAsenağlama

• Konu Sahibi EU1
stres yapma kız daha önce bende jiletlemiştim zamanla uzuyo. hint yağı sür kaşlarına çoğalsın diye bende öyle yapıcam

• Konu Sahibi EU1
Ben kaşıma jiletle çizik atmıştım...
Uçuk olmak için felan değil,yaptığım bir hatayı tekrarlamamak için onu gördükçe yapılanları unutmamak için neyse soruna gelelim,çıkıyormu çıkıyor merak etme

• Konu Sahibi EU1
çıkar tabi cıkmazmı sende korktuun seye bak

• Konu Sahibi EU1
bikaç arkadaşım yapmıştı ve sonraçıktı tabi canım stres yapma..

• Konu Sahibi EU1
Çıkıyor canım.badem yağı ile hızlanıyor..Çıkması.üzülme takma kafana

• Konu Sahibi EU1
benim arkadasta cogalma olmadi sadece kalinlastilar ama oyle erkek biyigi sakali kadar diil canim idare eder bi sekilde ciktilar zaten artik kazimissin cikinca kendin bakarsin iyimi olmus kotumu bence herkezde aynida olmaz.

• Konu Sahibi EU1
Güzelim üzülme, buna bir tecrübe olmuş. Üstelik anlattığın için bizlere de bir ders oldu.
Benim de kaşım seyrek. Kuaförüm sarmısağı ikiye böl hergün kıl yönünün tersine doğru sür.
gece sürüp yat veya sabah sürdüysen dışarı çıkmıycaksan evde öyle dur. demişti.
bu daha mantıklı çünkü, erkek berberleri de sakalında dökülme olan erkeklerin o bölgesine sürüyorlarmış. eşim söyledi.

• Konu Sahibi EU1
bende attım kaşıma jilet sol kaşımı inceltmşim sağ kaşım biraz daha kalın sola bakarak jilet atarken dikkat ederk atarsak sonuc hüsran olmaz ben bide sarımsak sürüyorum kaşıma herqün 1 saate yakın bekletiyorum gerci bende qenetik cok qec cıkıyolar,bide bademyağı sürcem sonrada kaşlarımı ücqen yaptırcam baylıyorum üzqenkaşlara:=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…