kasımda balayı önerileriniz arkadaşlar yardımlarınız lütfen....

vedadeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
34
0
ekim 30da evleniyorum kasımın 1nde balayına gıtmeyı dusunuyoruz antalya da topkapı palace yanı wow otellerınde kalanınız varmı kasım ayında antalyada denize gırebılırmıyım yada antalyada onerebılecegınız guzel bır otel şimdiden çok teşekkur ederım...

kimse kasımda balayına gitmıyor herhalde yada antalyaya kasım ayında gıden olmadı mı hiç bilmiyorumkismile

kimse kasımda balayına gitmıyor herhalde yada antalyaya kasım ayında gıden olmadı mı hiç bilmiyorumkismile

merhaba bende 30 ekimde evleniyorum ve antalyalıyım biz balayını ürgüp de geçirmeyi planlıyoruz kasım ayında antalyada denize girilmez soğuk olur ama balayı için çok mükemmel biryer

cok teşekkur ederım nıhayet cevap yazan olmus ya ben denıze gırmek ıstıyorm butun yaz denıze gıremedım ondan bakalım artık baska alternatıfler arıycaz çok sağol cnm

ekim 30da evleniyorum kasımın 1nde balayına gıtmeyı dusunuyoruz antalya da topkapı palace yanı wow otellerınde kalanınız varmı kasım ayında antalyada denize gırebılırmıyım yada antalyada onerebılecegınız guzel bır otel şimdiden çok teşekkur ederım...

canım ben de 18 ekim de evlenmiştim. 20 ekim de antalya ya balayına gitmiştik, denize de girmiştik gayet güzel. tabi su soğumuş oluyor biraz ama gündüz gayet güneşli ve sıcak oldugu için zorlanmadan giriliyor, ki ben çok üşüyen bi tip olduğum halde girdim, ama akşama doğru hava hemen serinliyo, ondan sonra zor oluyo girmek:) eşim girmişti gerçi ama erkekler daha dayanıklı galba:) yani sonuç olarak girebilirsin bence:) şimdiden mutluluklaaar:)

tşk ederım bu ıyı bır haber sevindimkaydirigubbakcemile3bu yaz denize giremedim acısını cıkarmam lazım araştırmalara girdim nerde nasıl balayı yaparım dıe en ıyı yer antalya herhalde bakalım...çok teşekkur ederım herkese mutluluklar..

tatlim bizde seneye 5 mart ta evleniyoruz ve 8 gunlugune antalyaya gidiyoruz.. Kasimda denize girebilirmisin bilmiyorum ama Mart ayi oldugu icin bizde hic dusunmeden Antalyayi sectik.. insallah guzell gecerrr.

tatlim bizde seneye 5 mart ta evleniyoruz ve 8 gunlugune antalyaya gidiyoruz.. Kasimda denize girebilirmisin bilmiyorum ama Mart ayi oldugu icin bizde hic dusunmeden Antalyayi sectik.. insallah guzell gecerrr.

mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır derler ama inş bi kara yağmura denk gelmessiniz.nisan ayı olsaydı daha garantı olurdu bnce Antalya...

bizde tanışma tarihimiz olan 14 kasımda evlenmeyı düşnüyoruz ilerde bakalım..kısmet olursa

vedadenizcim mutluluklar
bizde kasım 7de evleneceğiz. ve kemerholidayclub düşünüyoruz. antalyada.

bende 13 kasımda evlenıyorum
ama yazlık yerlerı cok dusunmuyorum oralara yazında gıdılır sonucta
daha farklı secenekler varmı acaba yurtıcı yada yurdısı?

antalya palace hotel varmıs oraya bakmış nişanlım bende arastırdm bıraz çok guzel muhtesem bı yer umarım kasımda hava guzel olur antalyada çok teşekkur ederım shewall sanada mutluluklar..herkese mutluluklar

Benimde nikahım kasımda oluyor. Eğer deniz kum güneş ıstıyorsanız yuriçi o mevsimde iyi olmuyor. Hava kapatıyor açıyor belli olmuyor. Am ille ki yuriçi dıyorsanız bari otelin spa hamam sıcak havuz gibi özellikleri olsun çünkü çok rahatlatıcı ve dınlendırıcı oluyor. Yok ben yüzücem derseniz Türkiyede balayı fiyatına yurtdışındada gidebileceğiniz çok güzeş yerler var. Bütçeden bütçeye değişiyor. Çok arastırdım türlü türlü adalara baktım. 5-6 günlük 2 kişi 1,300 1,500 gb fiyatlara kalmak mümkün ülkesine göre değişiyor.

Az önce balayımız için Güral sapanca'dan yer ayırttım.
Fotolardan harika göünüyor.
İnşallah içimize siner:KK69:

Biz Ağva'ya gidiyoruz, 13 Kasım'da düğün. Umarım her şey güzel olur.

X