Kasımda balayı için romantik,eğlenceli bi yer öneriniz lütfen

Kızlar bende 5 kasımda çıkmayı düşünüyorum balayına bir mni olmazsa.Tam aradığım oteli buldum diye düşünürken sezonu kapattıklarını öğrendim bugün telefonla bilgi almak için aradığımda.Antalya Kaş da eleni oteli beğenmiştimŞimdi hayallerim suya düştü.Ne yapsam nereye gitsek çok kararsızım :/ Sakin kafa dinlemelik butik otel tarzı denize de girebileceğim Antalya çevresinde önerebileceğiniz yerler?Otel adı olursa çok memnun olurum.Haydi şu arkadaşınıza bir yardım :)

merhabalar öncelikle hayırlı olsun diyeyim..bende nasip olursa seneye mayısta evleneceğim ve çoook uzun bir süredir balayı araştırması yapıyorum..ağva da beyaz ev var , sapanca da güral sapanca ,Kapadokya da karlık evi bunlar benim listemdeki oteller :) trabzona gelince ben trabzonda yaşıyorum kayabaşı yayla kent kesinlikle çok çok güzel ama kasım da yağmurlu olabilir ve orada üşüyebilirsiniz..eğer üşümek sıkıntı olmaz diyorsanız kayabaşı yayla kente ve zigana tatil köyüne(zitaş) bakabilirsiniz..zigana tatil köyündeki evlerde gayet hoş

Son düzenleyen: Moderatör:
Balayı benim için 5 yıldızlı açık büfe oteller, deniz, kum, güneş değil açıkçası, doğayla iç içe, ormanın içinde, sakin ahşap kokan evler daha bi romantik ve cazip geliyor..

Şu mekanları şans eseri gördüm ve içim gitti diyebilirim. Kış' da olsa, yaz ayları da olsa böyle mekanlardan yana şansımın olmasını umuyorum..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…