Kasımda balayı için romantik,eğlenceli bi yer öneriniz lütfen

sevimistanbul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2010
821
3
Merhabalarımı buket halinde sunarak hemen soruma geçiyorummm

11 Kasım gibi balayı düşünüyoruz

Araştırmalarımdan Kasım'da Antalya'da denize girileyeceği sonucuna ulaştığım için sizce 11 Kasım gibi yurt içinde nerelerde balayına gidilir ??

Sapanca, Ağva, İstanbul Dere, Kapadokya, Abant, Trabzon Kayabaşı Yaylası, Ürgüp, Termal Oteller, Belen, Fatsa Bungolow, ...

romantik, gezilecek yerleri çok olan, akşamları eğlenebileceğimiz, fiyatları uygun olan bi yer var mı bildiğiniz ??

tek kelimelikte olsa benim için pırlanta kadar değerli yorumlarınız arkadaşlar :) minicikte olsa bi yer ismi yazın lütfen

birde canımm arkadaşlarım yazabilir misiniz Kasım 11 gibi antalyada denize girilir mi ???

ben girilmez diye tahmin ediyorum o yuzden bari romantik bi balayı seceneklerine bakıyorumm

cnm aynen ben de 13 kasımda gıdecem balayına ve ben de dusunuyorummm yardım lütfeeeeeeennnn

drtoobesh'cimcim ya senle benden başka kasım gelini yok mu ( neden kimse bize tek kelimelikte olsa yardım etmiyo (

canım ya ben 30 ağustosa düğün düşünürken kasıma ertelemek zorunda kaldık (

neyse Allah'tan hayırlısı.... peki sen hatırlıyomusun gecen sene kasımda hava nasıldı ?? netten bakıyorum sağlam bilgi yok gecen seneye dair ((

bari sen yardım et otel bulursan bana haber et oke

lütfen yardıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

karar veremedim hala.. çünkü beni ihmal ediyosunuz :// Bolu nasıl arkadaşlarım ya please.. fikir... :/

Sonbaharda Tatil

Sonbaharda tatile çıkmak isteyenler için, Türkiye’nin dört bir köşesinden derlediğimiz tatil alternatiflerine göz atmanızı öneriyoruz.

SİNASOS KONAKLARI
Nevşehir sınırları içerisindeki Ürgüp’e 15 dakika mesafede bulunan tarihi yerleşimin eski adı Sinasos, yenisi Mustafapaşa. Kapadokya’nın en güzel konaklarına ev sahipliği yapan yörenin hazinelerinden biri olan Gomeda Vadisi’nde, peribacaları, kayalara oyulmuş evler ve gizli kiliseler keşfedilmeyi bekliyor.

KAŞ’TA MULTİ AKTİVİTE
Her günün ayrı bir etkinlikle geçtiği bu dinamik programda, Kaş açıklarındaki Kekova Adası çevresinde kano turuyla başlıyor. Ertesi gün Likya yolunda 40 kilometrelik bir bisiklet rotası sizi bekliyor. Programın en heyecanlı bölümlerinden biri de Toroslarda kanyoning. Bu unutulmaz tatilin finali ise tüplü dalış.

BOZBURUN YARIMADASI
Dalaman Havalimanı’ndan kolayca ulaşılabilen yarımada, sakin koyları ve balıkçı kasabalarıyla tam bir doğa cenneti. Doğal bir limana sahip Bozburun Kasabası ile Selimiye Köyü’ndeki otel ve pansiyonlarda konaklayarak çevreyi gezebilirsiniz. Şelalelerle bezeli yarımadanın ucundaki Taşlıca köyü yılkı atlarıyla ünlü.

AFYON PERİBACALARI
Afyon - İscehisar - İhsaniye üçgeninde, Kapadokya’yı aratmayan volkanik bir plato boylu boyunca uzanıyor. Tarihte Friglerin yurdu olan bölgede, insanlar kayalara oydukları sığınaklarda yaşamlarını sürdürmüşler. Bölgede volkanik tüften bembeyaz vadiler, peribacaları, kaya kiliseleri ve mağara evleri Frig anıtlarıyla iç içe geçmiş.

TOKAT YEMEKLERİ
Antikacılar Çarşısı, Zile’nin nostaljik kasaba dokusu ve yazmalarıyla bilinse de Tokat, Anadolu’nun en ilginç lezzet duraklarından biri. Bulgurlu bir tür yaprak sarması olan cevizli bat, bakla sarması, erikli sarma, tereyağlı cevizli sucuk, pekmezli köy pilici ve ayvalı yahni yöre mutfağındaki lezzetlerden sadece birkaçı.

MENDERES DALYANLARI
Milet antik kenti yakınlarında denize dökülen Büyük Menderes Nehri’nin kıyılarında Türkiye’nin en güzel turistik sırlarından bir bölümü yatıyor. Nehrin taşıdığı alüvyonların, körfezin önünü tıkayarak oluşturduğu bir dizi lagün, kaybolmaya yüz tutmuş dalyanların, yüzen balıkçı barınaklarının, pelikan ve flamingoların mesken yeri.

GÜRCÜ KİLİSELERİ
Katedrali anımsatan boylarıyla insanı etkileyen Gürcü kiliselerini Artvin’de görebilirsiniz. Bazıları bin yıl kadar önce inşa edilmiş olan bu heybetli yapılar, Çoruh Vadisi boyuca dağılmış köylerde yer alıyor. Yusufeli yakınlarındaki Dörtkilise, İşhan köyündeki İşhan ve Çamlıyamaç köyündeki Öşkvank en görkemlileri.

Haber:Sky Life (Sonbaharda Tatil | Gezelim Görelim - - Gezilecek Yerler | gezikolik.com | "Gezmeyi sevenlerin buluşma noktası...")

Belki fikir edinirsiniz diye bu haberi buraya koydum

ŞUAN BENDE AYNI DURUMDAYIM KASIM 2 DE BALAYINA ÇIKICAM AMA HAVA NASIL OLUR FİKLRİM OLMADIĞI İÇİN OTELLERDE KAPALI HAVUZ ÖZELLİĞİNİ DİKAT EDİYORUM VE AKTİVİTELER YAPMAK İSTİYORUM İŞTE TÜPLE DALALIŞ OKCULUK RAFTİNG GİBİ AKTİVİTELER OLSUN İSTİYORUM HAVA ŞARTLARI BENİDE ENDİŞELENDİRİYOR :s

tüm yorumları okumadım ama hem romantik hemde eğlenceli diyorsanız alanya-antalya arasında okurcalar mevkiinde granada luxury resort hoteli kesinlikle tavsiye ederim.. denizi biraz kayalıklıdır ama havuzları çok güzel, animasyon çok sağlam.. odalar çok güzel.. ama otel yerleşim yerinde değil otelden çıkınca gezeceğiniz biyer yok, yürüyerek yani, ama otobüsle alanya şehir merkezine gidip gezebilirsiniz, gerçi otelden çıkmak istemeyebilirsinizde..

hem kasım ayındada havanın sıcak olacağı biryer istiyorsanız güneyi tercih etmelisiniz, güneyinde ne kadar doğusu olursa o kadar sıcak olur
yani alanya tarafı antalyadan dha sıcak olur, kemer tarafı yağışlı olabilir

Benimde dügünüm aralıkta canım benle nişanlım kapodakyada karar kıldık karlık evi =) istersen bak odaları muhteşem resmen aşık oldum iple çekiyorum balayımızı

tatlım diğer başlığında da yardımcı olmaya çalışmıştım antalya düşündüğünü sandığım için rixos tekirova demiştim.biz geçen sene aralıkta ordaydık su sıcaklığı oldukça iyiydi denize de giriliyordu.şansıma havalar güzeldi.ben çok eğlenip,çok memnun kaldım.o dönemlerde fiyatlarda sezon kapalı olduğundan oldukça düşüş oluyo takip etmeni öneririm.zaten sezon kapalılığından biçok otel kapalı olacaktır.Bu da seçeneklerini daraltıyo ister istemez.Bolu'ya bakmıştım ben de ama aktivite pek olmamasına rağmen fiyat yüksek gelmişti.ama sana tavsiyem seyahat acentesinden bu anlamda fikir alman bana çok büyük artısı oldu..

merhaba umarım sende begenirsin ben cok begendım
Karlık Evi •

Son düzenleyen: Moderatör:
herhangi bir değişiklik olmazsa kasım da bizde evleneceğiz... çok iyi oldu bu balayı fikirleri bu karlı evi güzelmiş beğendim teşekkürler:)

kıbrıs düşünebilirsin,bu sene kasımda kıbrısta yaptık tatilimizi ve hergün denize girdik :)
süperdiiiii
eğer otel ismi istersen 2 tane süper otel öneririm,öğrenmek istersen özelden yazabilirsin :)

kıbrıs düşünebilirsin,bu sene kasımda kıbrısta yaptık tatilimizi ve hergün denize girdik :)
süperdiiiii
eğer otel ismi istersen 2 tane süper otel öneririm,öğrenmek istersen özelden yazabilirsin :)

merhaba kasım 5 'de düğün yapmayı planlıyoruz kıbrıs önermişsiniz ben ve nişanlım kıbrısa hiç gitmedik ve hem eğlenebileceğimiz hemde romantik güzel bir balayı yapmak istiyoruz.

kıbrıs o aylarda nasıl oluyor siz neler yapmıştınız?
fiyatı ve nerede kaldığınızı öğrenebilirmiyim.
özel msj atamıyorum yeterli sayıda msj hakkım yok diye

tşkler...

Ben de kasım 11 de balayına çıkacağım inş.O hava da denize girilemeyeceğini antalyalı bi arkadaşım ve yine bi kaç kişiden duyduktan sonra güneyden wazgeçtik diyebilirm.Nevşehire de 2 kez gittim ama nereye gitmeliyz karar weremedm Öneri bekliyorum.Birr de içki serwisi yapan otel istemiyorum

bizde 24 kasımda evleniyoruzz, muhafazakar otellerde istedigimi bulamadım bulduklarım digerlerinden 2 kat fazla cok adrenalim istemiyoruz havuza fln zaten girilmiyomus balayında. odada jakuzisi olan yemekleri güzel nezih bir mekan olsaa..

Merhaba arkadaşlar bende balayı için yer ararken sizin konunuzu gördüm.Kasım 10 da benimde düğünüm var inşaallah balayı için bende nevşehiri düşünüyorum şimdilik, daha doğa içi bir yer daha sakin olduğunu düşünüyorum ama tam karar veremedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…