Kasımda balayı için nereler olabilir ?

krkrota

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
147
1
kasımın 4'ünde düğünüm var.herzaman yazın olmasını istedm ama malesefki olmadı.kış ayına kaldık.kış ayında da balayı için nereler olabilir bilmiyorum :S yardımlarınızı bekliyorum:))

termal otellere bakcanız canım ancak biz oruçoğlu afyona gitmiştik tatile güzeldi

kasım kış sayılmaz bence hem de kasımın başında güney sıcak olur belek-kemer civarı çok güzel uhd oteller var; ayrıca kıbrısı da daha güneyde olduğu için düşünebilirsiniz, ben de düğünümü kasım gibi planlarken seneye mayısa kaldı:) mutluluklar şimdiden

ekimin 15'inde arkaşım evlenmişti onlarda kıbrısa gitmişlerdi. orası soğukmuş hiç denize falan girememişler belek-kemer olabilr düşünebilirim cnm hayırlısı olsun benmde mayıs ta olsa keşke :93::93::

kasım ayı alanya antalya sıcak olur BU TARAFLARI DÜŞÜNEBİLİRSİN :)

Merhaba.. Balayi icin bütcenizi nekadar ayirdiniz bilemicem ama o aylarda Misir 30-35 derece canim.
Hem mesafe olarak uzak degil hemde maddi acidan pahalida degil.. bi arasitir istersen :)

hayali bile ne kadar güzel:) bende hep sonbahar kış balayı istemişimdir:) sonbaharda karadenizde balayı fikri bence gayet hoş olabilir... mavilik bol oksjien.. soğuk bir havanın romantizmi:) aaaaaaaaaaaaaa canım cekti .......:)

zatn ya karadeniz bölgesi yada bolu tarafları daha uygun gibime geliyoo.. bakalm

geçen yıl kasım da evlenecektik ama 2012 Ocak ta kar altında evlendik 5. ayımızı bile doldurduk zaman ne çabuk geçiyorrr =) biz balayı için tercihimizi bolu-abant dan yana kullandık çok da keyif aldık otel olarak da büyük abant oteli ni tavsiye ederim..mutluluklar

o oteli bende araştırdım internetten gerçekten güzel görünüyo orası da olabilirrr. inş bizimde öle zamanımız geçerr . bende senn gibi yazarım şu kadar ayımız geçti diye

ben de geçen yıl kasım ayında evlendim. antalya voyage belek oteline gittik. her şey dahil, muhteşem bir oteldi. çok da iyi zaman geçirdik. düğün hazırlıkları yorgunluğunu çok güzel attık üzerimizden. otel içinde animasyon da vardı. ben çok memnun kaldım, size de öneririm. ayrıca soğuk zamanlara denk geldiği için neresi olursa olsun mutlaka güneyi tercih edin balayı için. şimdiden iyi tatiller, mutluluklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…