Kasım sonu balayı için kıbrıs nasıl olur

ilaydahey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.910
459
fiyatlar uygun geldi iki kişi 7 gün 1700 kızlar denize girilebilir mi neler yapılır gidenler fikir verirse sevinirim yada başka yerlerde önerebilirsiniz kapadokyayı da düşünmüştüm

fiyatlar uygun geldi iki kişi 7 gün 1700 kızlar denize girilebilir mi neler yapılır gidenler fikir verirse sevinirim yada başka yerlerde önerebilirsiniz kapadokyayı da düşünmüştüm

Canım Kasım Ayında Kıbrısta denize girebilmen mümkün değil. Hava .ok soğuk olmasa da denize girecek kadar ılık veya sıcak olmaz. Bence denize girme fikrini aklından çıkarıp kış düğününe layık şömine şarap keyfi yapabileceğin Kapadokyanın mükemmel dekorlu mağara formlu otellerinden birinde romantik bir balayı geçirebilirsin.

kapadokyayı çok istiyodum aslında ama orasınıda çok soğukoluyo sıkılırsınız falan dediler tereddütte kaldım

kapadokyayı çok istiyodum aslında ama orasınıda çok soğukoluyo sıkılırsınız falan dediler tereddütte kaldım

canım kapadokya acayip soğuk olur kasımda bide tadını alamzsın baharda gitmeliydin..kışın balayımı olur yaa ama kıbrıs olur eğer balayı ise türkiye içi kışın zor yani kal evinde ya ben balayı filan bana saçma geliyo evin r:KK52:ahat dururken:)

bence denize giremessiniz...Bende hep kapadokya istiyordum ama benim sevgili aşkım oraya gitmek istemiyordu hep aklında bolu-abant vardı hayaliymiş...İlk önce dağ evlerine baktık ama havalar soğuk olur ısınmamız problem olabilir diye büyük abant otel i düşündük sizde bi düşünün isterseniz...Ben otelide çevreyide çok beğendim bu arada kıbrıstaki hangi otel o fiyatı verdi gayet uygun geldi banada :KK34:

bence denize giremessiniz...Bende hep kapadokya istiyordum ama benim sevgili aşkım oraya gitmek istemiyordu hep aklında bolu-abant vardı hayaliymiş...İlk önce dağ evlerine baktık ama havalar soğuk olur ısınmamız problem olabilir diye büyük abant otel i düşündük sizde bi düşünün isterseniz...Ben otelide çevreyide çok beğendim bu arada kıbrıstaki hangi otel o fiyatı verdi gayet uygun geldi banada :KK34:

Canım siz balayını abant otelde mi yaptınız?
20 kasımda düğünüm var. Güral sapanca ve abant oteli arasında kaldık. çok karasızım memnun kaldınız mı abant otelden?

X