kasım babaları!!!

tuuce

ANNE
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
78
1
arkadaslar dogumdan sonra kocişler ne alemde..ilgilrinde azalma oldumu ..benimki bazen sinir ediyo beni bişey bilmiyomusum gibi davranıyo..özellikle geceleri gıcık ediyo klava:bazende kanatsız melek oluyo amakaydirigubbakcemile3..sizinkilerde durumlar nasıl..

valla süper bir konu olmuş..ben kocamı kendi çapımda yılın babası seçtim ve ödül vermek istiyorum hele bi kırkımız çıksın :))

hamileyken ilgisizliğinden şikayet ettiğim canım kocam bir anda 360 derece dönüş yaparak kendini baba ilan etti..inanılmaz farklılıklar gösteriyor gözlerim yaşarıyor..ilgi tavan yaptı diyebilirim..ayrıca yardım konusunda da çok başarılı ..banyo suyunu hazırlıyo, banyo yaptırırken suyunu döküyo, ben bebeği giydirirken o ortalığı toparlıyo .altını değiştirirken gerekenleri getiriyo ..sofrayı kuruyo kaldırıyo ,ne istesem getiriyo ,gece uyanıyo bebeği uyutuyo falan filan bu liste uzayıp gider yani..
ben kocama doğumdan sonra bi kere daha aşık oldum desem yeridir..

ya benimki de çok ilgileniyor..sürekli beni teftiş eder gibi çocuğu doyurdun mu..bu ilaçtan bu kadar verilecek..vb gibi bilmişlik taslıyor..bende gıcık oluyorum..kavga ediyoruz..çocuk olmadan önce deliler gibi aşık olduğum kocama şimdi gıcık kapıyorum yaaa....klava:

hamılelıgımde de, dogumdan sonra da cok ılgılı bır baba oldu hep esım
sagolsun ev ısı, bebek yardımı her konuda bana hep destek oldu
ama ısın bır de psıkoljık boyutu var tabıı
bazen ozellıkle aılesının terbıyesızlıklerı konusunda benı cok sasırtıyor dusuncelerı
bu da benı yaralıyor
baba olmaktan zıyade es olarak ne asamaya geldık goremıyorum
belkı de ben hamıle kaldıgımı ogrendıgımden berı uzerıme gıydıgım duygusallıktan boyle dusunuyorum

ama su an herseye cok uzuluyorum

biz paylaşamıyoruz oğlumu özellikle akşamları .işten gelir gelmez kendisi ilgilenmek istiyo bende vermek istemiyorum öyle zamanlarda bende oğluşuma bu baban varya bu baban hamileyken hiç ilgilenmedi senle diyorum:mymeka:

Ya bu çok bilmişlik bulaşıcı mı. Biz de hep kavga eder olduk bu konuda. Onu verdin mi bunu ettin mi. Bir de benim eşim hastane düşmanı. Çocuk sarılık ama hastaneye götürmek istemiyor. Sanki benm hüsnü kuruntummuş gibi davranıyor. Deli oluyorum. Tamam kızıyla ilgileniyor evle ilgileniyor ama bu yönleri de aramızda tartış maya yol açıyor. Tabii ben de biraz fazla pipirikli olabilirim.

Benimki hamilelikte de çok ilgiliydi, ama doğumdan sonra daha da bir ilgili oldu. Hamileliğim sırasında hiçbi kontrolümde yalnız bırakmadı hatta tüm ultrasonlarımızı kameraya bile çekti.. Şimdi de bebeğin bezinin değişimşnden üstünü giydirmeye her şeyi hevesle yapmaya çalışıyor ve gayet de iyi yapıyor. Yani bu konuda çok şanslı olduğumu söyleyebilirim

ay benim kocam da beni ddeli ediyor.herseye karışıyor sanki 10 cocuk büyütmüş gibi.kaç gün küs durdum walla.en son bagırdım karışma benim işime diye.şimdi pek karışmıyor.eş olmayı unuttu hep ilgi kızına.

cok bilmislik disinda mükemmel bi adam oldu benim kocam.herzaman cok yardimciydi ama simdi daha bi farkli.yorgu nargin isten gelip aliyor pasami kucagimdan ve yatana kadarda onda.geceleri benden evel kalkip kucagina almasida cabasi:)

benyodan sonra ben hemen odamiza geciyorum ortaligi toparlayan hep esim oluyor.makinaya camasirlarimizi bile atip asiyor.

ama bilmislik hali beni deli ediyor,durup durup acmi acaba demesi,cok dik tutma kusar simdi demesi..:)

valla bizim babamıza da duble plaket verilmeli.:)) iki tane bebişe hem hamileyken hemde şimdi gösterdiği ilgi çok fazla..hatta şimdi daha fazla o kadar yoğun çalışmasına rağmen gelir gelmez gözü beişlerden başka bişey görmüyor.. 2 saatlik uyku ile işe gidiyor... uykusuna düşkün bir baba olarak şimdi ilk sırada beişler var bazen bende kıskanıp benim pabucum damamı atıldı diye nazlanıyoruym bir bakıyorum marketden gelirken benim çikolatam ıvır zıvırım unutulmamış seviniyorum....:)) bebeklerin mama yedirilmesi gaz çıkarılması gece ağlama nöbetlerinde kucakta yatıştırılmasına hep benden önce atılıyor..bende gündüz tek baktığım için işime geliyor....işde bizde de işler böyle gidiyor şimdilik..

benim eşimin aklı fikri hep kızında.benimle ilgisi sadece şunu ye bunu iç sut olsun.yere basma uşutme bebeğe gaz olmasın.açıkçası ben beklediğim ilğiyi bulamadım.ama kızıyla pek bir ilgili.beni küstürdüğunun farkına bile varmadı.yeni yeni kendine gelmeye başladı.birde karısı olduğunu söyleye söyleye hatırlattım.15 gündür beni baya sinir etti.bakalım şimdiden sonrra ne olcak.

Benim eşimde şu an çok iyi gerçi hamilelik döneminde de çok yardımcı oldu bana sadece bebekle ilgilenmekle kalmıyor ev işlerinede hala yardım ediyor yani hem bana hemde bebeğime karşı çok ilgili (bazen aşırıya kaçıyor şunu yapma bunu etme vb.) ama biz kadınların yapısındanmıdır nedir bilmem bu durumda bazen çok sıkıyor beni ilgilense bi dert ilgilenmese bi dert:)

valla bizim babamız hamileykende doğumdan sonra da olan ilgisini hiç eksik etmedi
kızına olan düşkünlüğünü görünce bende yılın babası seçiyorum kocişimi
hele geceleri benden önce kalkıyor gazını çıkarıyor bana getiriyor
ama geri hemen uyuyor o ayrı biz emişirken

eşim en büyük destekçim benim hem çok ilgili hemde herşeyime yardımcı.sabah erken uyanmasına rağmen benim uykum olduğu zaman ayaklarına yatırıp saatlerce sallıyo kızını,gazını çıkarıyo,altını değiştiriyo,banyosunu yaptırırken suyunu hazırlıyo birlikte yıkıyoruz,ben kızla ilgilenirken getir götür işlerine bakıyo:))gündüzleri sürekli kızlar napıyosunuz diye arıyo telefondan kızının sesini dinliyo,evde bunaldığım zaman bahane bulmadan dışarı gezmeye götürüyo bizi veee böyle uzayıp gidiyoo buuuuuu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…