kasım 2009 annelerinin bozulmamak için yaptığı bakımlar : ))))))))))

17+4 üm 60 la hamile kaldım bulantılardan 4 kilo verdim şuan yine 60 kiloyum hala hamile olduğum dışarıdan belli olmuyor normalde hamile kalmadan önce hiç göbeğim yoktu şimdi hafif göbekli gibiyim o kadar ama kilo almam gerekiyor doktor dedi

ilk gebeliğimde toplamda 20 kilo aldım. vücudum için özel bir bakım yapmadım çünkü doktorum tamamen genetik olduğunu söyledi. olucaksa ne yaparsan yapsan olurmuş. sadece karnım ve göğüslerim kaşındığında badem yağı sürdüm. kaşıntı büyüdüğüne işaret eder. tek bir çatlak ve sarkmam yok. doğum sonrası eski kilomada döndüm. ilk gebeliğimin ardından 1 yıl geçti oğşum tam 1 yaşında ve ben 19 haftalık hamileğim tekrar. şimdide özel bir bakım yapmıyorum. ve yine birşey olmuyor. Tavsiyem fazla dert etmeyin çünkü elinizde olan yada bakımla engellenebilecek birşey değil..senağlama

ben her gün duş almaya çalışıyorum, lierac önerdi dr şimdilik bir çatlama yok, anneme sordum göğüsleri çatlamış onun; benim de bir göğsümde çatlak oluşuyordu lierac bana iyi geldi bebeyağı da almıştım ama duştan sonra sürmeyi denemedim çok vıcık vıcık geldi bana:)

X