Kasiktaki kitle

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
902
182
Kizlar sol alt kasığımda leğen kemiğinin hemen dibinde bir kitle gibi birşey var yattigim zaman bariz belli yanı öbür tarfta hiç birşey yok ama sol tarafimda şişkinlik var arada sancilaniyor yarın dahiliye doktoruna gideceğim çok korkuyorum benim gibi olan varmı

Kizlar sol alt kasığımda leğen kemiğinin hemen dibinde bir kitle gibi birşey var yattigim zaman bariz belli yanı öbür tarfta hiç birşey yok ama sol tarafimda şişkinlik var arada sancilaniyor yarın dahiliye doktoruna gideceğim çok korkuyorum benim gibi olan varmı
Kizlar benim başıma gelenler kimsenin başına gelmedimi çok kötüyüm ya

Bacağınıza herhangi bir darbe aldınızmi

Genel cerrahiye gitmeniz gerekiyor diye biliyorum. Oradan size ultrason bolümü için randevu verirler. Geçmiş olsun

Genel cerrahiye gitmeniz gerekiyor diye biliyorum. Oradan size ultrason bolümü için randevu verirler. Geçmiş olsun
Köyde oturuyorum ilçedeki hastaneye gideceğiz ve dahiliye bölümü var orda genel cerrahi yok malesef o bölümün doktorlarına bakarmis sağolun yinede teşekkür ederim 🌺

Köyde oturuyorum ilçedeki hastaneye gideceğiz ve dahiliye bölümü var orda genel cerrahi yok malesef o bölümün doktorlarına bakarmis sağolun yinede teşekkür ederim 🌺
O bölüme baksa bile sizin her halükarda ultrasona girmeniz lazım. Şehirde bir yakininiz var ise gidip işlerinizi halledin. Vücutta ki kitleler ihmale gelmiyor. İnşallah önemsiz bir şey dır.

Kizlar beklemek çok zor ya az buçuk tahliller çıktı karın grafiside çıktı e nabizdan baktimda yinede korkuyorum internnetten arastirmayacagim kanımda düşük çıkanlar olmuş idrar temiz gibi ama bende enfeksiyon var ben biliyorum doktora yinede antibiyotik isteyeceğim karnıma dokundu kötü birşey olacagini sanmıyorum dedi ağır flan kaldırdınmi dedi bende bekarken hep kaldırdım dedim bebek için kullandığım ilaçları sordu kaşla alakali olabilir dedi yinede kan idrar karın grafisi isteyeceğim ona göre seni kadın dogumcuya yonlendirebilirim dedi ama bana kalırsa sıkıntı edecek hicbirsey yok dedi içim biraz olsun rahatladı Rabbime çok dua ettim bu mübarek günde

X