Kasıkta lenf şişmesi.

Zxcvvn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
955
195
Merhaba.
Benim iki ay önce flan sağ boynumda şişlik oluştu doktora gittim reaktif dedi kan testtide normal geldi daha sonra kasıkta farkettim ama bastırınca acımıyor bir ay kadar bekledim geçmedi şimdi doktora gideceğim ama korkuyorum acimamasi kötü birşey mi başına gelen oldu mu?

daha önceden var olan bir şişlik miydi? bazen de enfeksiyon durumunda şişip sonrasında öyle kalabiliyormuş, endişe etmeyin ama yine bir doktora gözükebilirsiniz

daha önceden var olan bir şişlik miydi? bazen de enfeksiyon durumunda şişip sonrasında öyle kalabiliyormuş, endişe etmeyin ama yine bir doktora gözükebilirsiniz
Ya ben hpv aşısı oldum ondan kaynaklı mi bilmiyorum bir ay sonra sağ boynumda farkettim hemen ilçede bı doktor vardi oraya gittim ultrasonla baktı reaktif dedi gecmesse antiniyotik veririm dedi devlette kan testi yaptırdım o da normal geldi korkumdan başka yerime bakamadim sonradan farkettim ki kasığımda da çıkmış ama hiç acimiyor bastirdigim halde sol ve sağ alt kasıkta elinizle degdiginiz zaman düğüm gibi şişlik varya benim sağ tarafım daha çok şişmiş şimdide hamileyim bir buçuk aylık çok korkuyorum kötü birşey çıkacak diye .

X