kasıkta batma

cicek47

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2013
7
0
merhaba, ben aranıza yeni katıldım.. bende çocuk için çalışmalardayım :) benim anlamadığım şu kasıkta ki batmalar yalnızca hamilelikte mi olur? benimde adet tarihim yaklaşıyor ve iki gündür kasıklarımda şiddetli batmalar hissediyorum, acaba hamile kaldımmı diye düşünüyorum ama fazlada ümitlenmek istemiyorum...

canım adet belirtileri ve hamilelik belirtileri benzer olduğu için ayırt etmek güç bence çok kafana takma(yapabilirsen:)) kendini dinledikçe birsürü belirti yakalıyosun kendinde zaten...güzel haberler alırsın inşallah

Merhaba kasıkta hafif seyirme oluyor ve göğüslerin adetine 2 gün kala çok sızlıyor bende 1 hafta önce düşük yaptım

sag bacagimda acaip kasilma var bugun besinci gun adet olmayisimin bacak batka kasilma uc gundur var sabah test yaptim silikte olsa ikinci cizgiyi gordum yarin kanda baktircam. rabbim isteyen herkese nasip etsin

üçüncü denememiz bu bi türlü olmuyo valla kafaya takma diyoruz ama oda olmuyo... ay ne zormuş bebiş yapmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…