kasiklara giren ani sizi,agri

simira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
48
0
[COLOR="Pur[FONT="Times New Roman"][/FONT]ple"][/COLOR]

Selam Kizlar...Umarim hepimizin keyfi yerinde?,,,

Bigun sabah saatlerinden beri kasiklarimda bir yogunluk ve aniden batan bir sizi war elektirik carpmasi gibi,,,Beni endiselendiriyor,,,sizce nedir?fisfisfis

Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler,,,byee

bugün bende çok ağrı hissediyorum ama henüz 4haftalık hamileyim bende çok korkuyorum şiddetli ağrılarım var bebeğim kabetmekten çok korkuyorum sorun nedir arkadaşlar bize yardım edin.. yada bu herkezde olurmu ağrılar yani?

sevgili El nur umarim bebeginle ilgili bir sorun degildir,.saglik haberlerini almayi dilerim bir an once,bende henuz hamilelik yok sanirim,,cunku regl gunume 7 - 8 gun war daha..

sevgili El nur umarim bebeginle ilgili bir sorun degildir,.saglik haberlerini almayi dilerim bir an once,bende henuz hamilelik yok sanirim,,cunku regl gunume 7 - 8 gun war daha..

benimde daha haberim yeni oldu. kısa süredirde bu sancılar var.. belkide bebek yerleşmeye çalışıyordur. pazartesi tekrar doktora gideceğim.inşallah bi sorun yoktur o zaman sizede haber veririm. ve senin için dilerim inşallah hamilesindir tabi istiyorsan.. garip bir duyguymuş bunu yaşamak çokda güzel ..
ama eğer belli başlı şüphelerin varsa test yaptırabilirsin kan testinden daha öncede çıkabiliyor tabi gebelik varsa.. ama şuanda hissettiğin sancılar yanlızca adetin habercisi olmayabilir. benimde aynı adet ağrısı gibi ağrılarım olduğu halde hamile olduğumu öğrendim. umarım allah gönlüne göre verir..

Ozellikle sag kasigimda elektirik carpmasi gibi igne batar gibi bir agri 1- 2 saniye suruyor,,,Burada kan testi icin randewu almam lazim ancak pazartesi olur...Ingiltere'nin saglik sistemi 3 .cu dunya ulkelerinden daha beter....sonucu size bildiririm bende..herseyin basi saglik....

bendede sağda uyuşuk ağrılar kasılmalar vardı bazen ağrılar şiddetleniyordu sanki heran adet olacakmışım gibi hissediyordum..inşallah kaderin benimkine benzerde o ağrıların hayırlı bir hamileliğin habercisi olur. müjdeli haberlerini bekliyorum..sağlık sistemi konusunda türkiyenin gözünümü sevelim o zaman bu arada:)

Haftaya Cumartesine kadar beklemem lazim en erken...umarim bende bu sizilarin karsiligini mujdeli bir haber ile alirim.....sagol bi tanem yardimlarin icin......ufakliga iyi bakkaydirigubbakcemile2

X