Kasik bel agrisi, gaz ve sislik

Bende mide eksimesi olmadi. suanda hic bri sorunum yok, hicbir belirtide sadece biraz istahim acik
adet gunum ayin 11 daha cok var ama ben cok merak ediyorum. hamilemiyim degilmiyim,
simdi test alsamda cikmaz herhalde. adetimi gorursem cok uzulucem hem merak ediyorum hemde
kendimi hazirliyorum hamile degilim diye.
senin adet gunun ne zaman?
benimki de 12 si bakalım meraktan kuuduruyorum.ben bi jinekologa sordum dedim vücudumda tuhaflıklar hissediyorum,bel ağrısı falan bana dediki doktor psikolojiktir daha mumkun değil dedi.çok isteyen anne adaylarında olur dedi.bu kesin hamile değilim anlamına gelmez tabi ama genede moralim bozuldu. ayrıca çıkmıcagını bile bile test yaptım evde vede çıkmadı.ya bizim ilk deneme ayımız zaten insanın ilk ay hamile kalma olasılıgı %25 miş ama ne biliyim ben kendimi çok kaptırdım yeşim.inşallah hayırlısı ile hamileyizdir...:)

Son düzenleme:
benimki de 12 si bakalım meraktan kuuduruyorum.ben bi jinekologa sordum dedim vücudumda tuhaflıklar hissediyorum,bel ağrısı falan bana dediki doktor psikolojiktir daha mumkun değil dedi.çok isteyen anne adaylarında olur dedi.bu kesin hamile değilim anlamına gelmez tabi ama genede moralim bozuldu. ayrıca çıkmıcagını bile bile test yaptım evde vede çıkmadı.ya bizim ilk deneme ayımız zaten insanın ilk ay hamile kalma olasılıgı %25 miş ama ne biliyim ben kendimi çok kaptırdım yeşim.inşallah hayırlısı ile hamileyizdir...:)

valla benim bel agrim bir kac gun once oldu 2 gun filan surdu suan gecti. ya bende
kendimi dinliyorum cok fazla. idrar rengi sarardi gibi ne biliyim basima agri giriyor arada
bide sanki gogus ucuma dogru ince bir sizi boyle belli belirsiz.
burda belirtileri okuyorum belkide kendimi sartlandiriyorum diyorum.
kan testi yaptirmayi dusunuyorum ama cok erken diyorum cikmaz herhalde.
ayin 10 a var daha 4 gun. birde benim adetim 28 gunde 1 mi onuda bilmiyorum degilse koyustune birkac gun daha :KK53:
bakalim adetimi gorursem cok uzulucami biliyorum ama hazirlamayada basladim kendimi
ama gonul isterki hep birlikte ocak anneleri tiopiginde bulusalim :))

valla benim bel agrim bir kac gun once oldu 2 gun filan surdu suan gecti. ya bende
kendimi dinliyorum cok fazla. idrar rengi sarardi gibi ne biliyim basima agri giriyor arada
bide sanki gogus ucuma dogru ince bir sizi boyle belli belirsiz.
burda belirtileri okuyorum belkide kendimi sartlandiriyorum diyorum.
kan testi yaptirmayi dusunuyorum ama cok erken diyorum cikmaz herhalde.
ayin 10 a var daha 4 gun. birde benim adetim 28 gunde 1 mi onuda bilmiyorum degilse koyustune birkac gun daha :KK53:
bakalim adetimi gorursem cok uzulucami biliyorum ama hazirlamayada basladim kendimi
ama gonul isterki hep birlikte ocak anneleri tiopiginde bulusalim :))

evet aynı ikilimler var bende de psikolojikmi değilmi kafam allak bullak.Hakkımızda hayırlısı olur inşallah ya.....

selam.bende sizdenim arkadaşlar.son adetim 15 nisandı.adetin 12.günü ultrasonla yumurtalara bakıldı ve 4 tane güzel yumurtam vardı.15.günü çatlatma iğnesi vuruldum.şuanki durumum iştah çoook açık.hangi yemeğin ismini duysam üşenmeden yapıp bir güzel yiyiyorum:KK1: karnım 3 aylık hamiş gibi çıktı:KK49: inşallah hamileyizdir.çok heyecan yapıyorum.sizler test yapmayı ne zaman düşünüyorsunuz.lütfen paylaşalım

iki gecedir uyku uyumuyorum kasıl ağrısında yatınca daha çok ağrıyo karnım ,ç,ne cöküyo die heralde.midem de hep yanma var canım bişiler yemek istiyo ama ne istediğni bilmiyorum.çok halsizim adım atmaya mecalim yok sanki..sat 14 nisan yani 12 mayıs da adet beklniyor dün çıkmayacağını bile bile test yaptım vede çıkmadı. doktorlar da diyorki en azından adet günü gelmeden evde yapılan idrar testi sonuc vermezmiş ama kan testi verir tabi.1 hafta daha beklemek durumundayız...hakkımızda hayırlısı inşaşllah hamileyizdir..

kizlar ben bugun dayanamyip test yapayim dedim adetime en az 1 hafta var belki silik cikar dedim
ama negatif bariz sekilde . kendimi bosuna kaptirmasam iyi olucak galiba.
hamile degilim sanirim. :KK43: moralim bozuldu

canım bak ben bi jinekologa bizzat sordum o evde yapılan testler en erken --bak en erken-- beklediğin adet gnünde sonuc verir dedi oda bi ihtimal.çünkü beta hcg hormanı hamile kaldıgında kanda yukselmeye başlıyor ama idrara gecene kadar biraz zaman geciyomuş .hem ben de dedimya çıkmayacağnı bile bile yaptım.ıkmadı ama moralimi bozmadım. tamam ümitlenmemek de lazım ama şimdidenmoralini bozma çünkü biliyoruzki tıbben bu testleri şimdiden boşuna yaptık:) ok..üzülme:KK34:

canım bak ben bi jinekologa bizzat sordum o evde yapılan testler en erken --bak en erken-- beklediğin adet gnünde sonuc verir dedi oda bi ihtimal.çünkü beta hcg hormanı hamile kaldıgında kanda yukselmeye başlıyor ama idrara gecene kadar biraz zaman geciyomuş .hem ben de dedimya çıkmayacağnı bile bile yaptım.ıkmadı ama moralimi bozmadım. tamam ümitlenmemek de lazım ama şimdidenmoralini bozma çünkü biliyoruzki tıbben bu testleri şimdiden boşuna yaptık:) ok..üzülme:KK34:

Sagol canim ya. Doktor dedi kana 13 mayista baktir diye . simdi nasil gelir cuma gunu.
beklemek ne zormus. sol kasigim hafif igne batmasi gibi sanci girip cikiyor adet olucam diye cok
korkuyorum ama korkunun ecele caresi yok.
zaten esimlede atistim demin bir sinir patlamasi yasadim. oldu olmadi derken cok stres yaptim
iki hamilelegimdede hic boyle olmadi ogrendigimde kalbi bile atiyordu. hic adet takibi yapmam
ama bu kez gun gecmiyor resmen. insallah hamileyimdir insallah hamileyizdir. ben cok istiyorum cok taktim ya bu ise . olur olmadik seylere icleniyorum hemen. basliyor gozum dolmaya derse de
yogunlasamiyorum aklimda hep ayni seyler. off co daraldim. Allahim herkese yardim etsin. biran olacaksa olsun su adet yada hamis oldugumuzu ogrenelim yoksa cok yipraniyoruz. bugunde prezavatifle iliski oldu ama
prezavatif yirtilmis. sansa bak . adetime birkac gun kala olurmu bu ya. keske yumurtlama gunume denk gelseydi

Son düzenleme:
Sagol canim ya. Doktor dedi kana 13 mayista baktir diye . simdi nasil gelir cuma gunu.
beklemek ne zormus. sol kasigim hafif igne batmasi gibi sanci girip cikiyor adet olucam diye cok
zaten esimlede atistim demin bir sinir patlamasi yasadim. oldu olmadi derken cok stres yaptim
iki hamilelegimdede hic boyle olmadi ogrendigimde kalbi bile atiyordu. hic adet takibi yapmam
ama bu kez gun gecmiyor resmen. insallah hamileyimdir insallah hamileyizdir. ben cok istiyorum cok taktim ya bu ise . olur olmadik seylere icleniyorum hemen. basliyor gozum dolmaya derse de
yogunlasamiyorum aklimda hep ayni seyler. off co daraldim. Allahim herkese yardim etsin. biran olacaksa olsun su adet yada hamis oldugumuzu ogrenelim yoksa cok yipraniyoruz. bugunde prezavatifle iliski oldu ama
prezavatif yirtilmis. sansa bak . adetime birkac gun kala olurmu bu ya. keske yumurtlama gunume denk gelseydi

canım bebeğin varmı senin yoksa düşükmüydü önceki 2si? bende de hemen sinirlenme durumu var,ağlamak istiyorum falan ya biz acaba çok mu kaptırdıkta psikolojik yoksa sahiden hamilemiyiz.inşallah öledir. bişi soracam özel olmazsa neden prezarvatif kullandınız??? bebeğe zararı olur diyemi????

canım bebeğin varmı senin yoksa düşükmüydü önceki 2si? bende de hemen sinirlenme durumu var,ağlamak istiyorum falan ya biz acaba çok mu kaptırdıkta psikolojik yoksa sahiden hamilemiyiz.inşallah öledir. bişi soracam özel olmazsa neden prezarvatif kullandınız??? bebeğe zararı olur diyemi????

yeşim merak ediyorum senin bugun adet günündü ya noldu???

bugünde sol kasığıma ağrı girdi aniden :KK53: geçen hafta sağdı arada hissettiriyodu ama bugün telaşlandırdı yine beni,belimde de ağrılar oluyor off pazar günü adet günüm ama yinede merak ediyorum kan testi yaptırsam çıkar mı diye :44: off kızlar biri bişey söylesin hem meraktan hemde ağrıdan sıkıntı bastı :KK52:

canim benim ilk bebgim saglikli bir sekilde dogdu 2,5 yasinda suan. Kizim var
2. bebegime spiralle hamile kaldim ve bebegi spiralle aldirdik.
belki dogru bir karardi tibben ama ben cok pismanim.
prezarvatifi esim kullanmak istedi cunku o suan bebek dusunmuyor. ama cok acik olacak gercide
bosalma oncesi gelen sivida sperm olabilir diye bende umurtlanmistim,belirtilerde olucan hamileyim sandim.

yeşim merak ediyorum senin bugun adet günündü ya noldu???

maalesef gunu gunune oldum . hatta 11 ydi. 10 unun aksami oldu. cok acelem varmis gibi
belki yerlesme kanamasi dedim ama normal adetti.
simdide dogum kontrol hapina basladim. 1 sure korunmayi dusunuyorum.
aslinda esimin istegiyle oldu bana kalsa ben cocuk istiyorum.
hayirlisi artik. Insallah sen hamilesindir

canim benim ilk bebgim saglikli bir sekilde dogdu 2,5 yasinda suan. Kizim var
2. bebegime spiralle hamile kaldim ve bebegi spiralle aldirdik.
belki dogru bir karardi tibben ama ben cok pismanim.
prezarvatifi esim kullanmak istedi cunku o suan bebek dusunmuyor. ama cok acik olacak gercide
bosalma oncesi gelen sivida sperm olabilir diye bende umurtlanmistim,belirtilerde olucan hamileyim sandim.

maalesef gunu gunune oldum . hatta 11 ydi. 10 unun aksami oldu. cok acelem varmis gibi
belki yerlesme kanamasi dedim ama normal adetti.
simdide dogum kontrol hapina basladim. 1 sure korunmayi dusunuyorum.
aslinda esimin istegiyle oldu bana kalsa ben cocuk istiyorum.
hayirlisi artik. Insallah sen hamilesindir

hayırlısı canımm allah evladını bağışlasın sana.. benim dün adet olmam gerekiyodu hala olmadım. ve 3 gündür mide bulantısı ve baş dönmesi halsizlik geberiyorum resmen.ama test yaptım evde çıkmadı yarın kan testi yaptırmayı düşünüyorum...bakalım..

hayırlısı canımm allah evladını bağışlasın sana.. benim dün adet olmam gerekiyodu hala olmadım. ve 3 gündür mide bulantısı ve baş dönmesi halsizlik geberiyorum resmen.ama test yaptım evde çıkmadı yarın kan testi yaptırmayı düşünüyorum...bakalım..

Maalesef negatif...:KK43:(

merhaba benim bat 15 nisan dı ama şu anda bişi yok ama kaç gündür benimde sizler gibi ağrılarım var bel ve kasıkta başka bişim yok şişlik falan yok bakalım ne olcak kırmızılar gelcekmi

Son düzenleme:
X