Kasik bel agrisi, gaz ve sislik

yellowdaisyy

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
4.118
18
MErhaba hanimlar
ben Nisanin 13 unde adet oldum (ay basi zorunlu kurtaj yaptirmistim).
adetim 7 gun surdu ve 20 sinde bitti. yumurtlama donemimi takip etmeye basladim ama
o kaygan sivi hala gelmedi bugun 18. gunum ben zaten gun takibi hic yapmam adetlerim duzenlimi
onuda bilmiyorum. ama arada o kaygan siviyi goruyordum. bu ayda takibe basladim esimlede geri cekilme yontemiyle 2 gun once birlikte olduk. dunden beri benim belim cok agriyor kasiklarimdada
agri var karnimin ici gaz dolu gibi surekli hareketlilik hissediyorum ama o kaygan uzayan sivi yok. acaba yumurtluyormuyum? yoksa hamile filanmi kaldim gerci bu kadar kisa zamanda belirti vermez diye dusunuyorum ama simdideye kadar kendimi dinlemedigim icin bilemiyorum. hamileliklerimi hep 5. haftada ogrendim. sizce bu durumun sebebi ne olabilir fikri olan varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:
MErhaba hanimlar
ben Nisanin 13 unde adet oldum (ay basi zorunlu kurtaj yaptirmistim).
adetim 7 gun surdu ve 20 sinde bitti. yumurtlama donemimi takip etmeye basladim ama
o kaygan sivi hala gelmedi bugun 18. gunum ben zaten gun takibi hic yapmam adetlerim duzenlimi
onuda bilmiyorum. ama arada o kaygan siviyi goruyordum. bu ayda takibe basladim esimlede geri cekilme yontemiyle 2 gun once birlikte olduk. dunden beri benim belim cok agriyor kasiklarimdada
agri var karnimin ici gaz dolu gibi surekli hareketlilik hissediyorum ama o kaygan uzayan sivi yok. acaba yumurtluyormuyum? yoksa hamile filanmi kaldim gerci bu kadar kisa zamanda belirti vermez diye dusunuyorum ama simdideye kadar kendimi dinlemedigim icin bilemiyorum. hamileliklerimi hep 5. haftada ogrendim. sizce bu durumun sebebi ne olabilir fikri olan varsa yazarsa sevinirim.

mrb canım. benim de benzer belirtiler var ama bilmiyorum nedenini. geçen hafta çatlatma iğnesi oldum ben. o mu ağrı yapıyor bilmiyrm. kasıklarımda iki tarafta da sanki yumurtalıklara iğne batar gibi oluyor. belim de ağrıyor. ama kaygan sıvı falan yok. ben hiç hamilelik yaşamadım. bilemiyorum belirti mi bu acaba?????

gecen ay gordum o siviyi ustelik cok yogun ve bariz birsekilde ama bu ay niye gormuyorum anlamadim. cok iyi hatirmlamiyorum ama bel agrimda olmustu. gecen ay hamile kaldim ama o agri
gebelik icinmi yoksa yumurtlama icinmi hatirmaliyorumki zaten takipte etmemistim beklemekten baska care yok galiba :KK43:(

hanımlar bana yardımcı olurmusunuz.son adet tarihim 14 nisan. biz bu ay korunmayı bıraktık bebek istiyoruz daha adet günüme 12 gün var,ama 2 gündür karnımın alt kısmında ince bi sızı ve şişkinlik hissi ve belimde ağrı var.acaba hamilemiyim?günüm gecmediği için test yapamıyorum tabiisizlerde olmusmuydu böle,yani döllenmeden sonra oluyomu normalmi bu?hamilemiyimdir? sizinle aynı durumdayım yani...

bende ayni soruyu sordum ama tam yanit alamadim.
Ama tahmin ediyorumki bu yumurtlama belirtisi , cunku suanda benim agrilarim gecti
ama adette olmadim daha gunume var zaten ayin 10 gibi adetimi bekliyorum
insallah adet olmam tabi ama kismet.

Yesim83 slm.benimde ağrılarım gecti.ara sıra karnıma geliyo aama bel gecti. miden de sorun varmı .benim ki sürekli ekşime halinde. mesela tam bir çay delisiydim 1 haftadır hiç içemiyorum,midem almıyo..hayırlısıyla hamileyizdir inşallah.

Bende mide eksimesi olmadi. suanda hic bri sorunum yok, hicbir belirtide sadece biraz istahim acik
adet gunum ayin 11 daha cok var ama ben cok merak ediyorum. hamilemiyim degilmiyim,
simdi test alsamda cikmaz herhalde. adetimi gorursem cok uzulucem hem merak ediyorum hemde
kendimi hazirliyorum hamile degilim diye.
senin adet gunun ne zaman?

şu an bende aynı durumdayım. hepimiz de hamilelik mi adet belirtisi mi diye bekliyoruz. bende sizden farklı olarak bi ertesi gün hapinin etkisi olma ihtimali var.

selam.bende sizdenim arkadaşlar.son adetim 15 nisandı.adetin 12.günü ultrasonla yumurtalara bakıldı ve 4 tane güzel yumurtam vardı.15.günü çatlatma iğnesi vuruldum.şuanki durumum iştah çoook açık.hangi yemeğin ismini duysam üşenmeden yapıp bir güzel yiyiyorum:KK1: karnım 3 aylık hamiş gibi çıktı:KK49: inşallah hamileyizdir.çok heyecan yapıyorum.sizler test yapmayı ne zaman düşünüyorsunuz.lütfen paylaşalım

selam.bende sizdenim arkadaşlar.son adetim 15 nisandı.adetin 12.günü ultrasonla yumurtalara bakıldı ve 4 tane güzel yumurtam vardı.15.günü çatlatma iğnesi vuruldum.şuanki durumum iştah çoook açık.hangi yemeğin ismini duysam üşenmeden yapıp bir güzel yiyiyorum:KK1: karnım 3 aylık hamiş gibi çıktı:KK49: inşallah hamileyizdir.çok heyecan yapıyorum.sizler test yapmayı ne zaman düşünüyorsunuz.lütfen paylaşalım

ben test yapmayi bu pazar dusunuyorum aslinda erken ama negatif cikarsa 1 hafta sonra yine yanpicam
zaten o zaman kesin belli olur. yada adetim gelir. nerdeyse ayni gunlerimiz bende nisan 13de adetimi oldum 7 gun surdu. ama o siviya denk gelemedim. cok azmiydi acaba biraz elime geldi ama cok az uzuyordu iliskiden sonra baktigimda , o sayilirmi acaba yoksa baska bir seymiydi anlamadim,
benimde cok gazim var ve bende ne yemek duysam yapip yemek istiyorum. simdide mantar cekti canim
hani icine kasar peynir koyup firina veriyorsun ya acayip guzel oluyor. belki yaparim bugun.

benimde son adetim 15 nisandı ve bu ay korunmayı bıraktık bebiş istiyoduk,2 gündür kasıklarımda ve belimde hiç yaşamadığım türden ağrılar var dün fazlasıyla ağrım olunca korktum açıkçası hemen doktora gittim muayene etti hiç bir sorun yok hamilelik içinse görünürde bişey yok günün geçerse gel tekrar bakalım dedi ayy bilmiyorum ağrıma da bişey demedi doğru düzgün stres yapma dinlen sadece dedi :KK37: neyseki biraz geçti ama ara ara oluyo yine,beyaz kokusuz akıntım da var bilemiyorum bu merak çatlatacak beni :KK52: Allah'ım hayırlısını nasib etsin hepimize kızlar bakalım ilerleyen günlerde belli olur ne varsa :97:

kizlar ben bugun dayanamyip test yapayim dedim adetime en az 1 hafta var belki silik cikar dedim
ama negatif bariz sekilde . kendimi bosuna kaptirmasam iyi olucak galiba.
hamile degilim sanirim. :KK43: moralim bozuldu

kizlar ben bugun dayanamyip test yapayim dedim adetime en az 1 hafta var belki silik cikar dedim
ama negatif bariz sekilde . kendimi bosuna kaptirmasam iyi olucak galiba.
hamile degilim sanirim. :KK43: moralim bozuldu

kızlr stres yapmasak iyi olur ama insanın elinde değil malesef.neredeyse her saat başı soruyorum kendime hamilemiyim acaba diye:KK61: bu arada benim 5 yaşında kızım var.onun hamileliğinde eczaneden aldığım hiçbir test pozitif çıkmadı.yani bazı bebişler hemen göstermeyebiliyor.ancak iyice fenalaşıp 7 haftalık olunca idrarda çıktı.o zaman yaşım küçüktü kan testi falanda bilmiyordum.bu arada doğum kontrol hapı da kullanıyordum:KK66: yani arkadaşlar Allah nasib etmişse sağlıklı sıhatli doğuyor.sizin ilk bebeklerinizmi?

benim ikinci cocgum olacak, bende normalde spiralle korunurken hamile kalmistim. ama onun nasibi yokmus. simdide dort goz bekliyorum ama belki erken yaptim ondan.
ne biliyim gazim hala var bide birseyler istiyor canim. belki ondan belki degil ama kafama takmamam
lazim . yarin sinavim var ona calissam daha iyi olucak. haftaya bugun belli olur herhalde.

benim ikinci cocgum olacak, bende normalde spiralle korunurken hamile kalmistim. ama onun nasibi yokmus. simdide dort goz bekliyorum ama belki erken yaptim ondan.
ne biliyim gazim hala var bide birseyler istiyor canim. belki ondan belki degil ama kafama takmamam
lazim . yarin sinavim var ona calissam daha iyi olucak. haftaya bugun belli olur herhalde.

ben en son 15 nisanda adet olmuştum.bu pazartesi benimle aynı durumda olan arkadaşımla hastaneye gidip kan tahlili yaptıracaz (tabiki adetimiz gecikti diyerek:KK66:)ne yapaalım meraktan ölüyoruz.inşallah olumlu bi sonuç alırız:18:

kızlar merhaba sat 7 nisandı dün kanda baktırdım 14 çıktı adetim 3 mayısta gelmesi gerekiyordu dr erken gebelik dedi 10 mayısta muayneye geldi sizcede hamilemiyimmm çok gazım var akıntım çok göğüslerim şiş

ben en son 15 nisanda adet olmuştum.bu pazartesi benimle aynı durumda olan arkadaşımla hastaneye gidip kan tahlili yaptıracaz (tabiki adetimiz gecikti diyerek:KK66:)ne yapaalım meraktan ölüyoruz.inşallah olumlu bi sonuç alırız:18:

idrar testı yapmamışmıydınız şekerimm

kızlar merhaba sat 7 nisandı dün kanda baktırdım 14 çıktı adetim 3 mayısta gelmesi gerekiyordu dr erken gebelik dedi 10 mayısta muayneye geldi sizcede hamilemiyimmm çok gazım var akıntım çok göğüslerim şiş

inşallh hamilesindir canım.benim bildiğim 5 ve üzeri olumlu ama doktora da danışmak lazım

cok guldum ya :)
bi yaptir bakalim benimkide 13 nisandi seninki cikarsa belki bende yaptirirm.
cokta acale etmek istemiyorum ama gerceklede bir an once yuzlesmem lazim :KK43:

insaah oylesindir. Bazen gec dollenme oluyormus belki oyle birseydir. Allah tamamina erdirsin :) :nazar:
darisi basimiza.

Son düzenleme:
X