Kasık batması yardım!

Kahve kokulu

Allah insanı iddiasından vurur!
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
241
265
Merhaba hanımlar;
Artık bu konularda konu açmak çok canımı sıkıyor bende hamileyim bebeğim olacak diye çığlıklar atmak istiyorum her hamileye özeniyorum bir bebeğim olsun diye her şeyi deniyorum yapıyorum evlendiğimden beri her ay doktora gidiyorum bir sürü doktora gidiyorum polikistik over hastasıyım dört ay kadar klomen tedavisi oldum hiç bişey olmadı en son başka bi doktora gittim hsg çekildim ve simir yaptırdım rahim filmimde yapışıklık çıktı sıvı geçmiş ama zor bi şekilde bu ay çekindim diğer türlü her şey normal hatta bu ay üçüncü gün tahlillerim bile normal çıktı gelelim derdine..
-duphaston diye bi ilaç kullandım üç aydır kullanıyorum ama bu ay biraz erken başlattı doktor
-aşırı derecede akıntım var her zamankinden fazla
-sağ kasığımda batma ve sağ bacağımda böyle farklı bir ağrı ve kramp oluyor
-midem ekşiyor içtiğim çay su her şey acımsı bi tat bırakıyor ağzımda
_idrarımda farklı tortular ve koyuluk var(su içerim günde iki litre en az)
-göğüslerde hassasiyet
Şimdi rahim filmi yapışıklığı açmış ve hamiş kalmış olabilirmiyim
-ilacım biteli dört gün oldu normalde bittiği ertesi günü adet oluyordum
-iki gün kaldı tam adet günüme
çok karışığım kızlar dua edin bana yoksa gonal f iğnelere başlicaz bu ay:KK43:
Duphaston:hamile kaldığında hamileliği destekleyen kalmadığında da kolay adet görmeni sağlayan değişik bir ilaç

Bide bir buçuk yıllık evliyim ilk ayımdan beri tedavi görüyorum progestan tedavisiyle başladım artık çok sıkıldım

Allah yardımcınız olsun, tez zamanda sağlıkla evladinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Emeklerinizin karşılığını alırsınız inşallah.

Histeroskopi laparoskopi önermedimi canım doktor yapışıklık için?
Önerdi ama yaşım küçük olduğu için bide sıvının açmış olacağını düşündüğü için önce iğne deneyelim ondan sonra olmazsa yaparız dedi 23 yaşındayım bu arada bide polikistik den dolayı yumurta lar büyümüyor ya belki ilk onu denemek istedi bende kabul ettim doğrusu hemen ameliyat olmak istemedim

Önerdi ama yaşım küçük olduğu için bide sıvının açmış olacağını düşündüğü için önce iğne deneyelim ondan sonra olmazsa yaparız dedi 23 yaşındayım bu arada bide polikistik den dolayı yumurta lar büyümüyor ya belki ilk onu denemek istedi bende kabul ettim doğrusu hemen ameliyat olmak istemedim
İnşallah gerek kalmadan hamile kalırsın canım ne diyim Allah gönlüne göre versin bilirim gebe kalamamanın zorluğunu,, rabbim bizlerede evlat sahibi olmayı hayırlısıyla nasip eder inşallah

Adetlerin düzenli mi? Ve eşinin sperm testi yapıldı mı?
Adetlerim evlenmeden önce düzenliydi evlendikten sonra bozuldu üç aydır 28 akşamı dedimi oluyorum ilaç kullandığım için eşim benim ilk tedavime başlamadan spermiyogram yaptırdı doktorlar artık çok bilinçli eşinin test sonucunu görmeden tedaviye başlamıyor onda hiç bişey çıkmadı gayet normal

Ben de 1.5 senelik evliyim suan bende de var bu belirtiler ama ilac kullanmadm sogan suyu kullandim adetim bi hafta gecti beklemedeyim bi kac gun sonra kan testi vericem. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah bebisin seninledir:anne:

Ben de 1.5 senelik evliyim suan bende de var bu belirtiler ama ilac kullanmadm sogan suyu kullandim adetim bi hafta gecti beklemedeyim bi kac gun sonra kan testi vericem. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah bebisin seninledir:anne:
İnşallah çok teşekkür ederim Rabbim hepimize hayırlısıyla nasip etsin

İki gebeliğimde de ilk belirti kasık batması oldu

Hatta doktora sorduğumda, Bebek yerleşmeye çalıştığında kasıkta batma olur demişti

Bence Bebek var, sonucu yazın :)

X