Kasık ağrısı

hayallercokgenis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
9
0
Merhaba herkese, 3 yıllık evliyim, ekim ayı itibarıyla korunmayı bıraktık ve çocuk istiyoruz. 4 ekimde regl oldum, bitiminden itibaren günaşırı ilişki deniyoruz ancak korunmayı bıraktıktan bu yana sağ kasığımda iç bacağa doğru inen hafif bir sızı, can yakmayacak bi ağrı söz konusu.Reglime daha 12 gün var. Psikolojik değil çünkü sol kasığında hiçbir şey yok, göğüslerimde de hafifçe acı başladı ancak uçları değil alt kısımları gibi. Sizce sebebi ne olabilir?

Merhaba herkese, 3 yıllık evliyim, ekim ayı itibarıyla korunmayı bıraktık ve çocuk istiyoruz. 4 ekimde regl oldum, bitiminden itibaren günaşırı ilişki deniyoruz ancak korunmayı bıraktıktan bu yana sağ kasığımda iç bacağa doğru inen hafif bir sızı, can yakmayacak bi ağrı söz konusu.Reglime daha 12 gün var. Psikolojik değil çünkü sol kasığında hiçbir şey yok, göğüslerimde de hafifçe acı başladı ancak uçları değil alt kısımları gibi. Sizce sebebi ne olabilir?
aynı şeyi bende yaşadım canım bende 3 yıllık evliyim korunmayı bıraktıktan sonra genel de sağ kasıkta hafif agrı oluyordu, yumurtlamaya başlıyor vücut o yüzden agrı oluyor 3 ay sonra gebe kaldım ben darısı size inşallah gönlünüze göre hersey🥰

Daha önceki aylarda bu kadar uzun süren bir yumurtlama ağrım olmamıştı aslında. O yüzden şaşırdım bedenim farklı etkiler veriyor. Sperme karşı bir duyarlılık olabilir mi ? Çok teşekkür ederim bu arada amin 🙏🏻

Daha önceki aylarda bu kadar uzun süren bir yumurtlama ağrım olmamıştı aslında. O yüzden şaşırdım bedenim farklı etkiler veriyor. Sperme karşı bir duyarlılık olabilir mi ? Çok teşekkür ederim bu arada amin 🙏🏻
normal olduğunu düşünüyorum çünkü bende aynısını yaşadım korunma bırakınca vücudum ateşlenmeye cok fazla yorgun hissetmeye başladım değişik bir şekilde regl olduğum da yoğun oluyordu

Ciddi misiniz ?😳 Bu belirtiler ona yorulur mu bilemedim, hatta kasık ağrısı alt bacağın arkasına kadar vurmaya başladı. Kimileri korunmayı bıraktıktan sonra vücudun böyle tepkiler verebileceğinden de bahsetmiş.Adet günüm gelene kadar beklemeyi düşünüyorum yine de

X