Kasık ağrısı

Pastachef

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
198
233
27
Kızlar selam.. Dün kanda beta hcg 42 cıktı. Sadece sag kasıkta siddet li degil Ama agrı oluyor. Bacaga vuruyor adet sancısı gibi bisey . Solda hissetmedim diyebilirim. Sizce normal mi dıs gebelik yasadıgım için korkuyorum fikir verin lütfen

Bence kesinlikle normal, ben sağlıklı gebelikte iki gün şiddetli kasık ağrısı çektim. Abartmıyorum dayanamayacak şekilde...

Normal bende sag kasık tan şüphe duyup test yaptım pozitif cıktı üstelik biz keseyi de gördük aynı gün içinde.

benum ilkgebeliigm olck arkadaşlarına sordum hic agriyasamadik deyince acaba sorunmu var diye korktum
Her gebelik bir olmuyor canım kiminin agrısı cok oluyor kimisi hissetmez benim hala devam ediyor.
Son aylarda bile olmuştu aşırı sekilde agrım umarım saglıklı bir şekilde ilerler.

Bende de sol tüp acık diye sürekli sol kasığım Ağrı yapar ovulasyon da yada başka birsey de .. bence normaldir ama doktora sormakta fayda var tabi geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…