kasık ağrısı ve mide bulantısı

graceeqq

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
13
2
26
selamlar yaklaşık iki aydır reglden sonra başlayıp tekrar bir sonraki reglime kadarki süreçte kasık ağrısı bir hafta kadarda süren mide bulantısı ve ishal yasıyorum bu haftada aynı belirtilerin üzerine bacak ağrısıda eklendi kontrol oldum geçen ay ultrasonla baktı kist vs cıkmadı cevremdekiler üsütmedendir diyor ama bilmiyorum benzer sorunu yasayan var mi

Ben yumurtlama döneminden regl dönemine kadar yaşıyorum bunu. PMS maalesef bende. Çağresi yok.

Ben yumurtlama döneminden regl dönemine kadar yaşıyorum bunu. PMS maalesef ben
cok kötü cidden daha önceden olmuyordu son 2 aydır birazda stesli bir dönemden geciyorum onunda etkisi var mıdır? bide yumurtlama dönemin kac gün önceden basliyor belirtileri

cok kötü cidden daha önceden olmuyordu son 2 aydır birazda stesli bir dönemden geciyorum onunda etkisi var mıdır? bide yumurtlama dönemin kac gün önceden basliyor belirtileri
Eğer PMS ise tam yumurta çatladıktan sonra başlayabilir, daha sonra da başlayabilir ve regl olana kadar sürer.
PMS belirtileri her ay değişebilir, daha da artabilir veya tamamen kayboladabilir. Ama PMS ise endişe duymanıza gerek yok. Stres ile alakalı da olabilir benim de stresli geçen aylarda PMS belirtilerim daha şiddetli oluyor

tesekkür ederim bilgi için

Merhaba ne durumdasiniz acaba problemlwriniz bitti mi ?Sonuc ne cikti?Bende de ayni rahatsizliklar mevcut.

Merhaba ne durumdasiniz acaba problemlwriniz bitti mi ?Sonuc ne cikti?Bende de ayni rahatsizliklar mevcut.
doktora gittim tekrardan ağrılarım için karından ultrasonla baktı yine bir şey çıkmadı idrara sıkışık değildim ama belki ondan görememiş olabilir. kan testide yaptı oda negatif ama son günlerde ağrı belime falanda vurmaya başladı idrarda yanmada var büyük ihtimalle idrar yolu enfeksiyonu tekrar sağlık ocağında idrar testi vereceğim galiba

Aynı sorunu yaşıyorum reglim bitiyo sorunlarım başlıyor ishal bulantı kasık ağrısı bacagada vuruyo sebebi ne cıktı sizde beni endişelendirdi

Merhaba kizlar 2 gün önce ilk kontrolume gittim devlet Hastanesi'ne doktor karından baktı kese oluşmuş içinde bebek yok dedi boş gebelik geçirdiğimive kürtaj olmami söyledi detaylı ultrasona girdiğimde bebeğimi gordum 6+2 olduğunu söyledi başka doktor sat 23 Eylül reglden 3 gün sonra tutmuş muhtemelen 4mm olduğunu soyledi fakat kalp atışı alamadik normal mi sizce genelde ,7-8. Haftalarda duyuluyormus

Evet normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…