Kasık ağrısı ve hafif leke hakkında

mavilimmi

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
331
110
24
Arkadaşlar merhaba. Çatlatma iğnesi oldum yumurtam 32 ml olmuştu tek yumurta büyümüştü. Adetime 1 hafta var bu sabah eşimle birşeyler yaşadık kaşık ağrım başladı, ve akıntı içinde kıl şeklinde kan vardı az bir miktarda belim de ağrıyor. Sizce ciddiye alayım mı :KK43:

adaşlar merhaba. Çatlatma iğnesi oldum yumurtam 32 ml olmuştu tek yumurta büyümüştü. Adetime 1 hafta var bu sabah eşimle birşeyler yaşadık kaşık ağrım başladı, ve akıntı içinde kıl şeklinde kan vardı az bir miktarda belim de ağrıyor. Sizce ciddiye alayım mı :KK43:
BwmxBwm

Arkadaşlar merhaba. Çatlatma iğnesi oldum yumurtam 32 ml olmuştu tek yumurta büyümüştü. Adetime 1 hafta var bu sabah eşimle birşeyler yaşadık kaşık ağrım başladı, ve akıntı içinde kıl şeklinde kan vardı az bir miktarda belim de ağrıyor. Sizce ciddiye alayım mı :KK43:
Yerleşme kanaması olabilir

Bence de öyle de ben cok yumurta tabiki yaptirdim hic 32 mm olmadi hatta 30 lari hic görmedim ama arkadaş tüp bebek tedavisiymis belki farkli
aynı. orda da en büyük 24 mm yumurta toplanıyor. ocak ayında benim de yumurtam 32 mmdi ve doktorum direkt kiste dönüşmüş reglle atılmasını beklicez demisti. omdan somraki ilk reglimde de eridi zaten

aynı. orda da en büyük 24 mm yumurta toplanıyor. ocak ayında benim de yumurtam 32 mmdi ve doktorum direkt kiste dönüşmüş reglle atılmasını beklicez demisti. omdan somraki ilk reglimde de eridi zaten
Reglime 4 gün var umarım kist olarak kalmaz ve erir gider. Adetimin üçüncü günü tekrardan gidicem süreç için

X