kasık ağrıları ve hamilelik

• Konu Sahibi kraker kız
bugün adet oldum hiç beklemiyordum ama bir dahaki aya inş

• Konu Sahibi kraker kız
Canım umarım hamilesindir.Bende 8 yıl bekledim suan 6 haftalık hamileyim ve kasıklarımda ve ara ara belime ve karnıma agrılar giriyor adet öncesi agrılar gibi insalah hayırlısı olur.

• Konu Sahibi kraker kız
bence erken gebelik belirtilerinden en etkilisi kasık ağrısı çünkü bende öyle oldu kızlar! yumurtlama günümden bir kaç gün sonra yani regl olmadan yaklaşık 10 gün önce falan akşamları kasıklarımda ince ince kramplar giriyordu normalde adet sancısı çekmediğim için o ağrıları hissedince daha o an hamileyim kesin demiştim eşime insan biraz da hissediyor sanırım onun dışında belirgin hiç bir belirtim olmadı günüm gelmeden kan testi yaptırdım pozitif çıktı,umarım hepiniz bir an önce mutlu hbrleri verirsiniz

• Konu Sahibi kraker kız
bu ay malesef olmadı adet oldum bir daha ki aya inşallah ilk başta çok üzüldüm ama daha 2 ay denedik diye kendimi teselli ettim.

• Konu Sahibi kraker kız

Tatlım adetine daha çok varmış, kan testi felan yaptırsan bile henüz belli olmaz, riske atma derim, benim de 24 şubat adet tarihim, dün migrenim azdı ölüyorum sandım ama ilaç içmedim... bana senin kasık ağrısı yumurtlama ağrısı gibi geldi bu aralar kocişini bırakma derim gününü değerlendir :)))) ancak yumurtluyor olabilirisin.

• Konu Sahibi kraker kız
kızlar mrb. sohbetinize kulak misafiri oldum :=) bu ay benim adetim 3 ünde sanırım yha 3 yada 5 olabılır ama benimde kasıklarımda 1 haftadır ağrı var sağlı sollu kramplar giriyo hele bugün evde baya iş yaptım kaldırdım indirdim ve daha cok ağrım ve kramplar oldu inşallah hamileyimdir bekliyorum böle yaşayanlar varsa ilk hamilelilklerinde cünkü ben 21 yasındayım ilk hamileligım olcak yardımcı olursanız sevinirim ..:=) __ÖmRüM__

• Konu Sahibi kraker kız
merhaba kızlar,adetim 5 gün geçti.kasıklarımda hafif bir ağrı var ve gün içinde karnımda ağrı oluyor.heran adet olacakmışım sanıyorum.ama olmuyor.başkada bir belirti yok.hamile olsam bile diğer hamilelik belirtileri için erken mi acaba(mide bulantısı,halsizlik gibi vs..)test yapmayada korkuyorum ya negatif çıkarsa diye(

• Konu Sahibi kraker kız
kızlar belirtiler hamiş belirtileri bende bu ay kasık ağrılarıyla uğraştım ve hamileyim.ağrılar adet sancısı gibi olmuyor

• Konu Sahibi kraker kız
merhaba hanimlar. sizlerin anlattigi gibi benimde aynisi ne yapacami bilmiyorum
adetim bir hafta gecikti. ve bir haftadir çok agri cekiyorum bir turlu gelmiyor adetim.
goguslerimde sabah kalkinca çok aciyor.
hiç bu kadar sanci cekmedim adetim gelmeeden.her zaman gelince bu kadar fazla agrilarim olurdu...test yapsam belli olurmu sizce??

• Konu Sahibi kraker kız

canım eğer geç döllenme olmadıysa testte kesin çıkar

• Konu Sahibi kraker kız
tsk ederim canim. yarin sabah testi yapayim insAllah..

• Konu Sahibi kraker kız
inşallah canım çift çizgiyi görürsün

canim bu sabah aldim testi ve sonuç pozitif (çift çizgi)
çok mutluyum ins dogrudur. çok bekledim bu ani ben Rabbime sonsuz hamd-u senalar!!!!

Tsk ederim canim. Selam ve dualar ile....

• Konu Sahibi kraker kız
Tebrıkler arkadaŞım allah tamamına erdırsın....

• Konu Sahibi kraker kız
canim bu sabah aldim testi ve sonuç pozitif (çift çizgi)
çok mutluyum ins dogrudur. çok bekledim bu ani ben Rabbime sonsuz hamd-u senalar!!!!

Tsk ederim canim. Selam ve dualar ile....

hadi canımcım gözün aydın Allah tamamına erdirsin şimdi en yakın zamanda birde kan tahlili yaptır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…