Göz Makyajı kaşı kesmek uzatır mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kaş kesilirse alınırsa eskisinden daha uzun oluyor..
Ben kestirmediğim halde uzadı .
Birde cımbızla alınan yerler gürleşiyor ..

Ben hem kesiyorum hemde cimbizla aliyorum ama ne yazikki bir turlu gurlesmedi gitti benim kaslarim. Keske gur ve kara kaslarim olsaydi

Sarımsak kürü var kaşlar için sabırla yaparsanız kesin sonuç alırsınız, yoksa kesmek sonuç vermez.

Sarımsak yağı kaşları gürleştirir, çok alınan oyuk olan yerlerdeki boşlukları doldurur. Bilindiğinin aksine koku da yapmaz. Kulak çöpüyle sorunlu yere uygulabilirsiniz.

Yanlislikla iki defa ayni seyi yazdim ama bu sarimsak kurunu deneyecem ve umarim banada iyi gelir. Kaslarim gercekten cok ince, boyamaktan biktim. Ciddi ciddi kas ektirmeyi dusunuyorum

benimde kalin..ben kasimi bi sure aldirmadigimda on kismi mutlaka kalin sekilde dik uzar ve keserim.o kucuk makasim olmadan yapamam..

Son düzenleme:
ben 2 haftada bi belkide daha azdır önleri kesiyorum hemen uzuyuveriyo manyak gibi kaşlarım var aynı

hööööööööööööööööööööööööööööööööh

acaba kaşlarıma hiç dokunmadığım için mi gürleşmiyor.eskiden hem aldırıp hemde kendi keserdim sanki aradan 1 ay geçince tekrardan aldırmaya ihtiyaç duyardım bence mantıklı...yinede yorumlarınızı merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…