Kaset test silik çizgi erken gebelik testi negatif

Ggggg46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2023
8
1
21
Reglm 14 gün geçti dün kaset test yaptım silik çizgi oluştu ama kaçıncı dk da çıktı bilemedim ilk çizgiyi görünce negatif diye beklemedim aradan beş on dk geçti gözüme çarptı silik çizgi ardından hemen erken gebelik testi yaptım o negatif çıktı bu durumu yaşayıp gebe kalan varmı aranızda

Merhaba aynı şeyleri yaşıyoruz benimde şuan 9 gün gecikmem var dün geceye kadar defalarca test yaptım hepsi negatifti gece tekrarladım hemen ikinci bi çizgi belirdi inanamayıp sabah ilk idrarla denedim aynı şekilde bi tık daha koyu gibi ikinci cizgi çıktı şuan erken gebelik testi denedim o negatif daha önceki gebeliğimde de aynı şeyi yaşamıştım ondada kaset testim pozitif erken negatifti ama gebeydim sadece şuan 9 gün gecikmeye erken gebelik testinde çizgi çıkmaması çok ilginc geliyo sizce gebelik varmıdır iyice kafam karıştı testlerimi aşaya eklicem sıralı olarak

Eklentiler

• IMG_5494.jpeg
    IMG_5494.jpeg
    133,2 KB · Görüntüleme: 673
Bilemedim benim başıma ilk defa geliyor böyle birşey olursa ilk gebeliğim olacak kan verdim bakalım sonuç ne çıkıcak ama sizde olabilir inşallah da vardır🌼ama ben gebe olduğumu düşünmüyorum çünkü hiç belirtim yok

Sizdede var gibi duruyo sonucunuzu lütfen yazarmısınız cok merak ediyorum inşallah yüzünüzü güldürücek bi sonucla karşılaşırsınız ☺️🐣
İnşallah ilk gebeliğim depremden dolayı düşükle sonlandı inşallah vardır çok istiyoruz ama heves de etmek istemiyorum hayırlısı bakalım 🤲🏻

X