Göz Makyajı Kas uzatma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
39
arkadaslar yardim lutfen surda iki uc gunum akldi kuafore gitcem oncedende bu konuyu actim ama bir kisden cevap aldim kasimi ne uzatir lutfen yardime din fikir verin sagolun

ben de kuaförden duydum sarımsağı soyup ikiye kesip direk kaşlara sürüyorsun her gün benim de çok az kaşlarım ama hiç uğraşmadım

ben 1- 1.5 aydır her gece kaşlarıma tatlı badem yağı sürüyorum. ara sıra da sarımsak sürüyorum ve inanılmaz etkisini gördüm. çok seyrek ve kısaydı kaşlarım uzadı ve fark edilir şekilde gürleşti. ama tabiki çok çok mucize beklememek lazım ve düzenli yapmak lazım. tavsiye ederim herkese.

sarımsağı alıyosun kesiyosun geceleri kaşına iyice sürüp yatıyosun
üzgünüm ama o ara odada kimsenin bulunmaması lazım koku babında bide sabah ilk iş havalandırmak :jeyyar:
sarımsağın kelleşen bölgeden saç çıkardığı bile söylenir

arkadaşım badem yağı da sürebilirsin kaşlarına.bununda kaşları uzattığını duydum

Ben de bugun kac aydan sonra kaslarimi aldim, oldu herhalde 6 ay, ama almadigim zamanlar da kesiyordum, bu benim kendi dogal kas halimi bozdu,
Simdi kasimin bagzi yerlerini aldim, duzgun uzatmak icin.
Bir kac gunden beri sarimsak suruyorum. bir aralar badem yag kullanmistim, yardim etti ama cok ta kavlatiyordu. simdi yeniden basladim,

sarimsagi uzatmak icin,
ve badem yag da gurlestirmek icin kullaniyorum.

bir de insan hep guzel kaslarinla gezince bir zaman alisiyor, guzel gelmiyor.
benim icin de bir ugras , simdi uzatiyorum kaslarimi. Kesmemeye caliscam, ya da cok az.
ama bende de dokulme sorunu var

kaslarimin

Ben ne yağ sürdüm ne başka bişey jiletle kaşımın en ucundan aşagı doğru yaklaşım 1cm kazıdım bunu haftadar bir o bölgeyi kazıdım ve oradaki tüyler kıl olarak çıktı ve kaş boyum uzadı... yapacak olanlar dikkat etsin kanatmayın biyerlerinizi...

X