Göz Makyajı Kaş uzatma...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
39
arkadaslar kasimin uzamasi icin ne yapmaliyim bir oneriniz varmi kaslarim cok kotu oldu ve bayramda yaklasiyor o zaman kadar aldimaliyim bir oneri istiyorum ise yarayan sagolun

arkadaslar ben kavisli kas istiyorum ama benim kaslarim üst tarafindan kil cikmiyor.cikmasi icin ne yapmaliyim. Lütfen yardim ettin....

sarımsağın bir dişini hergün kırıp kaşına sür çıkacaktır bana kuaförüm söylemişti ben tembellikten yapmamıştım ama görümcemin kızı yaptı ve gerçekten çıktı hemde söylediğine göre 1 hafta içinde.

kaşlrm en son yaklşk bi ay önce aldrdm ve ck ince oldu.şimdide kalnlştrmak için uztyrm ck berbat bi drumda bide insan içine ckıorm o hlde.cktı ama arada bsluklar var o halde kaş kalınlşms deilmi.2gndr sarımsk sürüorm ama ck ktü kokuo.bi önerinis varmı?? :S:S

kalemle şekillendirmeyi dene kaşların eski haline dönene kadar
ayrıca geceleri yatmadan evvel badem yagi sürmeye devam et
kesinlikle çok etkili

arkadaslar benim kasimin üst tarafinda kil yok. kil cikartmak icin ne yapmam lazim.bende sarimsak sürüyorum ama cok kötü kokuyor annem öldürecek beni yaa:).baska bi öneriniz var mi kil cikartmak icin.

arkadaslar benim tenim beyaz ve kaslarım çıktımı çok cabuk belli oluyo ve hemen çıkar benim e mecburen kendim çıkanları alıyorm ama tabi ister istemez bozuyosn oymadan almaya calısıyorm ama arada bozuyorm tabi:) kuaförümün kalfasıda kasını çok inceltmiş ve bazı yerler çıkmıyormus benimde öyle oldu kasın bi noktasını küstürdüm ve çıkmıo oda bana elecon die bi krem önerdi o kullandı ve kaslarını bayagı kalınlastırdı etkisini hemen gösteriyor dedi ama fırsat bulup alamadm sağlık ocağında yazdır demişti fiyatıda ucuz bisi 6 milyon falan ben çok şükür 3 ayda kendiğilimden düzelttim ama acil lazımsa kullanın derim

benim hamilelikte kaşlarım azaldı ve daha da çıkmıyo eskisi gibi halbuki çok gürdü..ben de sarımsağı duymuştum deniycem

her gece uyumadan kaşlarınızın altına yada üstüne krem sürün. ben yapıyorum 1 haftada yararını görüceksiniz kaşlar uzuyor

Ben bir kaç gündür yatarken hint yapı sürüyorum çıkmayan yerlerden bile kaş çıktı ve uzadı :roflol:
Tarzan gibi oldum -tatlicadiarzu-

Vallah ben kullandim badem yagini, biraktigimda kavlamalar oldu, duzelmesi de baya bir zaman aldi, iyi hos ama biraktiktan sonra kavlamalar oluyor cok cirkin gosteriyor ama dokulme durmuyor

Benimde kasimin uc kisimlari biraz seyrek bende meyve sikma makinasindan 1 top sarimsagin suyunu siktim:)))) bir siseye koydum onu suruyorum yeni basladim 1 gun oldu surdugumde kaslarimin dipleri yaniyor demekki ise yarayacak bakalim gorucez....ayrica badem ve hintyagini karistirdim onlarida suruyorum:)

Ben de badem yagi ve sarimsak surdum hep kaslarima. Kas cikmayan yerlerden kas cikiyor biraz ama ince ince. Onlari da arada jiletliyorum ki daha kalin ciksin.
Bu arada herkes sarimsagin kokusundan bahsediyor. Sarimsak oyle yakiyor ki, bazen gozumden yas geliyor. Burda kokusu acisinin yaninda solda sifir kalir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…