Göz Makyajı Kaş sıklaştırma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bunu bende yapiyorum.İsede yariyor.

Merhaba
Bn kıl tekniğiyle kasımı yaptırdım ama çok pişmanım cok siyah ve kalın oldu. Bi süre sonra geçer deniyor ama Su an çok kötü

bende geçen sene yaptırdım. konuştuğumuzda 2 seansta biter denmişti. ilk seansta şekli belli oldu. baz oluşturdu. iki gün yıkamadım. yıkayınca aktı tabi. o ilk yapıldığı koyuluk kalmıyo. hatta haftasonuna denk getirdim ki evden çıkmayım. 15-20 gün sonra aktı o renk. hatta üzüldüm kandırıldım mı diye. yaklaşık 1,5 ay öyle kullandım zira kaşlarımın iyileşmesi gerekiyordu . sonra ikinci seansı yaptırdım. yine 2 gün inanılmaz koyuydu. sadece vazelin sürmem söylendi. kabuk tuttu. kabuk attı. kabuk atınca rengi açıldı. yıkayınca bi ton daha attı. hani var gibi de yok gibi de oldu. yaklaşık 2 ay da öyle kullandım. ama kesinlikle morarma kızarma olmadı. niye kalıcı olmadığını sorduğumda da tenimle alakalı olduğunu söyledi yapan bayan. kaşımın olduğu kısım yağlıymış ayrıca tenimde ince olduğundan çok derine gidemiyorum yırtılır diye dedi. tahminen 2 seans daha yaparız daha iyi oturur dedi.
3. seansı 2 ay önce yaptırdım. bu sefer 3 gün yıkamadım. öyle işe bile gittim yani :) koyu bir makyaj yapınca çok göze batmadı. onu yıkayınca daha bi oturmuş gibi oldu. şimdi eski fotograflarıma bakıyorum da fark belli. en azından bir baz var. tabi 1 ayın içinde o koyuluk yıne gitti. şimdi dışarı çıkarken kaş kalemiyle geçiyorum üzerinden. en azından şekli belli bana sadece rotuş kaldı. onumuzdeki günlerde 4. seansa gidicem. o da 1-2 ay kalır kalmaz herhalde.

boyanın hemen akması dışında bi olumsuzluk yaşamadım. ama kalıcı da olmadı yani. renginde morarma kırmızılaşma yok çok şükür. ama tabi facebookta instagramda gördüğümüz gibi bi sonuç yakalayamadım bende.

sorun benim cildimde mi yoksa kullanılan boyada mı bilmiyorum. bende biraz böyle kullanayım bi süre sonra farklı bi yerde şansımı deneyim diye düşünüyorum ama sanırım iyice araştırmak lazım. yine de pişmanım demem. çünkü insanın görüntüsü olumlu anlamda çok değişiyo. sanki gözümün şekli ortaya çıktı. suratım silik değil de daha bi farkedilir şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…