Saç Rengi ve Saç Boyama Kaş rengim çok koyu, boyasam...

tabularasaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2018
976
721
33
Kaşlarını boyayan var mı, önerir misiniz. Kaşlarım saçıma göre çok koyu simsiyah açmak istiyorum

Ben saçlarımı açtım boyasız. Kaşlarım koyu kaldı. Kaşlarımı da 8.1 saç boyasıyla açıyorum o kadar güzel oluyor ki anlatamam. İçinden Bi açıcı bir boya çıkıyor ikisini bir fındık büyüklüğü kadar koy karıştır. Güzelce kulak çubuğuyla sür 5 dakika bekle. 5 dakikada iki ton açılıyor benim simsiyah kaşlarım tatlı bir kahverengi oldu

Ben saçlarımı açtım boyasız. Kaşlarım koyu kaldı. Kaşlarımı da 8.1 saç boyasıyla açıyorum o kadar güzel oluyor ki anlatamam. İçinden Bi açıcı bir boya çıkıyor ikisini bir fındık büyüklüğü kadar koy karıştır. Güzelce kulak çubuğuyla sür 5 dakika bekle. 5 dakikada iki ton açılıyor benim simsiyah kaşlarım tatlı bir kahverengi oldu
Ben kahverengi değilde kestane tonu yapmak istiyorum. O nasıl olacak

Ben kahverengi değilde kestane tonu yapmak istiyorum. O nasıl olacak
Önce açıcıyla açarsınız (3dakika bekletmeniz yeterli olur) daha sonra kestane rengi beğendiğiniz bir saç boyasını sürüp 5 dakika bekletebilirisiniz. Benim kaşlarım 1 ayda eski haline dönüyordu uzun gidiyor bence. Bir arkadaşım da kınaya yapıyordu hem boşlukları da doluyordu tercih sizin😂🌸

Ayy bende sarımsı olur diye korkuyorum 😄😄 peki açıcıyı nerden alabilirim birde benim kaşlarım simsiyah kalın telli. Bir yerde turuncu oldu diyenler falan olmuş korktum
Benim de simsiyahtı 8.1 in içinde açıcı da var. Benimki hafif turuncu alt tonluydu elseve mor şampuan aldım saçlarıma da kullanıyorum (15 lira gibi bir şeydi) o turunculuğu alıp külleştiriyor.
Saç rengimi de açınca resmen ırk değiştirdim 😂😂 deneseniz mutlaka memnun kalırsınız bence

Benim de simsiyahtı 8.1 in içinde açıcı da var. Benimki hafif turuncu alt tonluydu elseve mor şampuan aldım saçlarıma da kullanıyorum (15 lira gibi bir şeydi) o turunculuğu alıp külleştiriyor.
Saç rengimi de açınca resmen ırk değiştirdim 😂😂 deneseniz mutlaka memnun kalırsınız bence
8.1 dediğiniz rengin numarası mı

Ben sureklu boyarim sacima surdugum boyayi 2 dk kasima surup bekletiyorum tutuyor cok tutmayin cok acilir , hafif kopuk kopuk olunca yikayin tamamdir 😘😘

Ben bazen tüy sarartıcıyla açıyorum bazen de 8.1 ile açıyorum. Önemli olan kontrollü bir şekilde yapmak. Ben max 2-3 dk bekletiyorum rengi kırılıyor

X