Göz Makyajı Kaş konturu nedir kizlar?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

aysel55

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2012
28
0
ben fransada yasiyorum,uzun zamandir turkiyeye gelmedim ve gecenlerde ka$ konturu diye birsey duydum?ne oldugunu pek anladigim yok :) rica etsem,bilen varsa ne oldugunu soyleyebilirlermi:) dovme gibimi?abdest alinirmi?bu tur sorular geliyo aklima...simdiden tsk ederim cvp verenlere..

canım kaş kontoru dedikleri kaşlarının altına aynı kaş renginden kalıcı makyaj yapıyolar tabi kalıcı ama ömürlük değil süresi var kimi 7 aylık kimi 5 senelik falan.bazı kuaförler kaşı komple alıp kontorü öyle yapıyolar.ama kaşını aldırmadan altına yaptırınca daha güzel ve doğalm bi görüntü oluşuyo.kontorde abdest alabilirsin dövme gibi değil.kaşa dövmede yapıyolar tabi simsiyah oluyo.dövmede abdest geçmiyo diye biliyorum ben ama sen bilirsin tabi yinede.bu arada dövme çok siyah ve yapay duruyo...kaşların çok seyrekse eğer altına kontor yaptırabilirsin canım.

cvp verdigin icin cok tsk ederim,o zaman ben kas konturu yaptiririm turkiyeye gelince,makyajla delikleri doldurmaktan kurtulmus olurum :)

rica ederim canım.sürekli boyuyosan hiç uğraşma yaptır.ama doğal durmasını istiyosan kaşlarının altına yaptır.kaşlarını komple alıpta yaparlarsa boya gibi olur.

Ankaraya geliyorsaniz tunali hilmi caddesinde 8 mart guzellik salonunda yaptırdım hem ucuz hemde cok guzel yapti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…