Göz Makyajı Kaş kalınlaştırma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Sancak0

sancak
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
24
9
Merhaba kızlaar :)) hepinizin cözüm istedigi bir konu biliyorum. Benim kaslarim kucuklugumden beri sekilsizdi suanki durumu oldukca iyi ilk kaslarimi aldirdigimda lise 1 e basliycaktim cok ince almisti kuafor boyle kalemle cizilmis gibi tek sira halindeydi abartmiyorum hergun bi kac kisi gelip kaslarin boya mi ciziyomusun diye soruyolardi sonra o donem aldim tabi haliyle surekli kaslarimi bi dahada kuafore gitmedim hep kendim aldim kaslarimi yazlari hic dokunmadim almadim uzattim okul baslarken aldim bu sekilde kalinlastirdim ama ben kas girislerim esit dolgun ve kalin olsun istiyorum. Bu nedenle biraz arastirma yaptim. Argan yagı ve eczaneden e vitamini almaya karar verdim cunki sarimsak surmenin yada vazelin gibi seylerin bi faydasi olmadi. Kas diplerime igne batirip sarimsak surdum yinede fayda etmedi. E vitamini ve argan yagini bir haftadir kullaniyorum gozle gorulur bi fark var kaslarim hizla kalinlasiyo ve gurlesiyo. E vitamini kapsul seklinde top top hap gibi gozukuyo ona igne batirip icindeki yagi geceleri yatmadan once uyguluyorum ayni zamanda waterproof maskara kullandigimdan uzun ve gur olan kirpiklarim dokulmustu onlarada uyguladim bi kac gun icinde kirpiklerim mukemmel oldu herkese tavsiye ederim isterseniz fotografta atabilirim nasil yapicaginizi detayli bir sekilde anlatabilirim. Hayirli gunler dilerim.

merhabalar resim atabilir misiniz acaba? bir süre kaş kalemi kullandım ama dökülme yaptı kaşlarım küstü

merhabalar resim atabilir misiniz acaba? bir süre kaş kalemi kullandım ama dökülme yaptı kaşlarım küstü

Canım kaşlarımın ve kirpiklerimin eski halini fotografini bulursam atarim fakat yeni halini simdi atabilirim simdi once kirpiklerimin eski halini aticam siyah beyaz olan fotograftaki uzunluktaydi fotoğraflar bana aittir sonrasinda kirpik dokulmesi yasadim e vitamini uygulamasindan sonraki hali 2. Fotografta kaslarim iki fotograftada kalin dursada siyah beyaz olan fotografta shopun verdigi bi koyuluk oldugundan ve kaslarimi doldurdugumdan oyle duruyor 2. Fotografta direk kendisi doldurma yok.

Kaşlarınız çok güzel tam istediğim gibi maşallah :) Ben de uzatmaya uğraşıyorım ama uzatırken de ufak tüyler çıkıyor canımı sıkıyor dove kremle uzatıyorum ama o da baya uzun vadede etki ediyor sanırım hepsi bi anda uzasın istiyorum e vitamini gerçekten de çabuk mu etki gösteriyor? Bu ampullerdeki olur mu? Kirpiklerinizdeki gibi kaşlarınız da gürleşti mi hemen? Ne çok soru sordum kusura bakmayın ama öğrenmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…