Göz Makyajı Kaş Göz gerisi Sözzzz :D

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

simsiyah33

Mademoiselle
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
38
0
selam selam selaaammmmm

kızlar geçende arkadaşımla bir tartışmaya girdik gözleri büyük gösteren yok gözleri çekik gösteren makyajlar kaşlar vs vs arkadaşım diyor ki "gözler ince kaşlarla daha büyük gözükür,biraz da kıvrımlıysa ok" dedi bende aksine " kalın kaşlar daha belirginleştirir gözleri daha büyük gösterir kıvrımlısını bilemem" dedim.. ayyhh işin içinden çıkamadık.. yok sen biliyosun ben biliyorum arkadaşlara sorduk onlarda "aman ne biliyimalıyorum biliyorsanız bana da söyleyin de bende şu gözlerimi çekik gösteren kaş istiyorum" vs demeye başladılar...

işin ehli falan değilim ki:26: maşallah bu konuda hem yetenekli hem uzman arkadaşlar var:KK31:.. yardım ederseniz çok seviniriz :KK54:

*Gözü büyük gösteren kaş şekli nasıldır?
*Gözü çekik gösteren kaş şekli nasıldır?
*Kalın kaş mı ince kaş mı gözleri belirginleştirir?
*Bu durum göz rengiyle değişir mi?

Sınav sorusu gibi oldu biraz ama:KK53::KK53:

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLERRRR.. CEVAPLARINIZI MERAKLA BEKLİYORUZ İŞ ÇIĞIRINDAN ÇIKTI :KK9::KK9:

Son düzenleme:
kaşlarım kalın ve gözlerim büyük.eyeliner sürünce büyüklüğü bi kat daha artıyot.önceden kaşlarım inceydi,gözlerim daha çekik duruyordu zaten yapısı büyük ama biraz çekik gibi de eğer gözün içine kalem çekilirse daha küçük ve çekik oluyor..ama bence gözün güzelliği kalın kaşta daha belirgin oluyor..benim düşüncem bu.

Son düzenleme:
3. soruna cvp vereyim :KK70: Kalın kaş bence gözü belirgin gösterir. benim öyle yni ordan bilioyrum :KK70:

yani etkisi vardır mutlaka hani daha büyütmesi ya da dikkat çekmesi açısından:26:

hani kalın kaşlar daha belirgindir ya gözün güzelliğini kapatırmı ki diye düşündüm bi an

önemli olan biçim.kalın kas erkek gbi oluyo ben sevmiyorum :s artk erkekler bile aldırıyo incelsin diye bi de kızlar kaş bırakıyo :KK70::KK9:

X